Gaming Klavye Tavsiyesi

Bütçe
250-350
Hocam belki de hepsinin sesini internetten açtı dinledi ve o seslerden hoşlanmadı durumun peşini neden bırakmıyorsunuz?
Hocam ayıp olmasın ama sizin ile konuşmuyorum, konu sahibi zaten belirtiyor.
Eğer konu sahibinin yakını falan değilseniz, karışmanıza gerek yok, dövecek değiliz.

Gamepower,rampage ülkemizde f/p olarak kullanılan ürünler bütçe dostu olabilir fakat malzeme kalitesi yada dayanıklılık konusunda diğer markalarla boy ölçüşemez.Ayrıetten konunun dışına farklı yerlere gidiyor bence uzatmanın alemi yok.

Hocam ayıp olmasın ama sizin ile konuşmuyorum, konu sahibi zaten belirtiyor.
Eğer konu sahibinin yakını falan değilseniz, karışmanıza gerek yok, dövecek değiliz.

Hocam sizde konuya uygunsuz davranıyorsunuz konu "mekanik klavyeye alışma" değil konumuz "membrane klavye önerisi"

Hocam sizde konuya uygunsuz davranıyorsunuz konu "mekanik klavyeye alışma" değil konumuz "membrane klavye önerisi"
Kimseyi bir şeye zorlamıyoruz, mekanik klavyeler, membrane klavyelere göre çok daha uzun ömürlü oluyor, tabi gecikme değeri de hayli azalıyor.
Sesinden rahatsız oluyorsa, Silent Red, Red gibi switchler ile kullanabileceğini söylemek istemiştim, ama siz maydanoz olmaya heveslisiniz galiba.
Konu sahibinin gözleri, elleri, ağızı var, kendisi söyleyebiliyor, felç değil bildiğiniz gibi.
Lütfen bir daha böyle gereksiz atarlanmalardan uzak durun.

K55 şuan tercihim gibi gözüküyor.
Konuyu hortlatıyorum beyler switchli klavye de alabilirim hala karar veremedim konuları okudukça kafam karışıyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı