Gaming Klavye ve Gaming Mouse Önerisi

K70 artık eskidi, yenilenen MK.2 modelleri çıkmışken K70'e artık o fiyatlar verilmez. Corsair K70 yerine HyperX Alloy Elite RGB alınabilir. HyperX Alloy Elite RGB Mekanik Gaming Klavye | ITOPYA

Rival 700 önermem fazla hantal bir fare, yerine HyperX Pulsefire Surge RGB öneririm. Şu an indirimde ve Pixart 3389 sensörü olan güzel bir fare, ayrıca klavye ile güzel bir ikili olur. Hyperx Pulsefire Surge RGB Gaming Optik Mouse ( HX-MC002B ) | HyperX | 11.11 İndirimleri Hyperx Pulsefire Surge RGB Gaming Mouse Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da

K70 artık eskidi, yenilenen MK.2 modelleri çıkmışken K70'e artık o fiyatlar verilmez. Corsair K70 yerine HyperX Alloy Elite RGB alınabilir. HyperX Alloy Elite RGB Mekanik Gaming Klavye | ITOPYA

Rival 700 önermem fazla hantal bir fare, yerine HyperX Pulsefire Surge RGB öneririm. Şu an indirimde ve Pixart 3389 sensörü olan güzel bir fare, ayrıca klavye ile güzel bir ikili olur. Hyperx Pulsefire Surge RGB Gaming Optik Mouse ( HX-MC002B ) | HyperX | 11.11 İndirimleri Hyperx Pulsefire Surge RGB Gaming Mouse Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da
Fotoğraflarla desteklemek isterdim seni ama hala kargom gelmedi :D

Hazır indirim yakalamışken ben de bir süredir mekanik klavye ve mouse bakıyordum. Asus (Aura Sync) eko sistemi ile uyumlu olduğu için aklımda Asus Rog Claymore Core ve Rog Gladius 2 vardı. Bu ikili kdv dahil 999 liraya civarı alınabiliyor. Fakat Corsair K70 RGB MK.2 de beğendiğim bir klavye.

Şu anda Logitech S510 kablosuz klavye ve Logitech G300 kullanıcısıyım. Aslında ekipmanlarda sorun yok ama biraz eskidi yenileme niyetimdeyim.

Asus Rog Claymore Core klavye - 699 tl
Asus Rog Gladius 2 mouse - 299 tl

Corsair K70 RGB MK.2 klavye - 750tl

Mekanik klavye şu ana kadar hiç kullanmadım. Araştırdığıma göre oyun ağırlıklı kullananların tercihi red ve speed anahtarları. Birde Brown anahtarları olanlar nasıldır. Geceden beri bakıyorum. Kararsızlık diz boyu kafam oldu mandalin :)

Bu ekipmanları deneyimleyen tecrübeli arkadaşların yorumlaması ve yönlendirmesi çok iyi olur. Gerçi bu rakamları harcamaya değer mi onu da bilmiyorum .

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı