Gaming Kulaklık Önerisi

Mehmet Taşkın

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar, ilerleyen zamanlarda sağlam bir gaming kulaklık almayı planlıyorum. Önerileriniz nedir acaba ? Aklımda bulunanlar; plantronics gamecom 780, hyperx cloud 2, razer kraken 7.1. Eğer sizde bunlardan birisini önerirseniz hangisinden yanasınız ? Plantronics 220 TL, Hyperx Cloud 2 400 TL, Razer Kraken 7.1 450 TL ( Not : Fiyatlar GameEkstra'dan alıntıdır daha ucuz şekilde olabilir bilemiyorum. ).

Selamlar, ilerleyen zamanlarda sağlam bir gaming kulaklık almayı planlıyorum. Önerileriniz nedir acaba ? Aklımda bulunanlar; plantronics gamecom 780, hyperx cloud 2, razer kraken 7.1. Eğer sizde bunlardan birisini önerirseniz hangisinden yanasınız ? Plantronics 220 TL, Hyperx Cloud 2 400 TL, Razer Kraken 7.1 450 TL ( Not : Fiyatlar GameEkstra'dan alıntıdır daha ucuz şekilde olabilir bilemiyorum. ).

Hyperx Cloud 2 almanı tavsiye ederim. ASUS Xonar U7 Echelon Edition için kulakılık tavsiyesi

Logitech G430 Amazonda indirimde, şu anda 50 dolar. 50 dolarlık gift kart alırsan hediye 10 dolar kupon veryorlar. Kargoyu kupon ile ödemiş oluyorsun.

@Mehmet Taşkın Açıkçası hiçbirini önermem.Logitech'in G35 modeli de 7.1'dir. Dolby destekliyor, fiyatı 400 TL civarında.Biraz ağırdır yalnız taktığında baret takmış gibi hissedebilirsin. Razer' e hiç bulaşma derim çünkü mouselarında bile çok problemli bir marka. Steelseries tavsiye ederim Siberia V3 ses kartlısına bütçen yetiyorsa al derim. Kendim V2 ses kartsızını kullanıyorum emin ol ses yüksekliği de netliği de çok harika bir kulaklık. Hafif de başını ağrıtmaz, çok da terletmez. Sana bunları yarı- profesyonel bir oyuncu olarak söylüyorum biline.

Hyperx CLOUD 2 düşündüm, gamecom 780 de iyi duruyor videolarını atayım

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
= Gamecom 780

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
= HyperX Cloud 2

Tercih senin elbette dostum. Nasıl ki Samsung bulaşık, çamaşır makinesi üretiyor bir Bosch kadar tutulmuyor. Bu da öyle birşey . Ram , SSD üretip gelip de kulaklık yapmak biraz önyargılı yaklaşmamı sağlıyor. Yine inat ederek Steelseries' i araştır diyorum.

Logitech g930 alabilirsin amazondan son baktigimda 78 dolardi turkiyede yaklasik 600 tl lik bir kulakliktir yani amazondan g930 onerimdir.

G35 in kablosusuzu olarak dusun:)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı