Gaming Kulaklık Önerisi

G930 veya kraken 7.1 nasıldır ?

Aklımda G930 - Kraken 7.1 - HyperX Cloud II var ama en çok hyperx ilgimi çekti diyebilirim çok kullanışlı ve uygun geldi 335 TL ye zoccoshop da buldum ( zoccoshop güvenilir midir ? ).

Son düzenleme:
Kraken 7.1 kullanıyorum sanalmarketimde 385 tl kesinlikle süper bir kulaklık o bütçe ile g930 bakma bile g930 da ses basıncı 90db.

Son düzenleme:
Sanalmarketim'den almanı öneririm kraken 7.1 benim için rahat ancak kulağınız veya kafanız büyükse kesin ağrıtacaktır. Ses kalitesi kesinlikle çok iyi ve iyi olmasının sebebi çok fazla ayarlama olması bass, tiz gibi ekolayzer ayarıda mevcut alırsan kesinlikle memnun kalırsın ancak şunu söyleyim müzikte bass ağırlıklı sevmiyorsan müzik kalitesi çok tatmin etmeyebilir ancak bass seviyorsan kulaklık on numara.

@Mehmet Taşkın İstanbulda oturuyorsan eğer Kadıköydeki eski Adeks'in yerindedir bu ZoccoShop. Gidip kendin temin edebilirsin. Siteden alışveriş yapmadım fakat yerleri belli olduğu için öyle bir sorun yaşatacaklarını düşünmüyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı