Gaming kulaklık önerisi

Kablosuz almak istiyorum dersen fuxi H3 al ancak EQ istiyor.

Kablolu olsun dersen H2002p al.

Kablosuz almak istiyorum dersen fuxi H3 al ancak EQ istiyor.

Kablolu olsun dersen H2002p al.
EQ derken hocam ?

Aslın da şunu da belirteyim. Kablolu kablosuz takıntım yok amacım bilgisayarıma kulaklık almak. Fuxi-H3'e rast gele denk geldim ve 4 tür bağlantı olması beni çok şaşırttı ve mutlu etti. Bu kulaklığı istediğin her yerde kullanıyorsun üstelik terletmiyor.

Fuxi H3 önerebilirim ama stokta kullanman aşırı iyi deneyim sunmaz, @Shuichi Tatsuo ile EQ ayarı çektik ve şu anda kulaklık tertemiz ses deneyimi sunuyor.

Kulaklık hakkında merak ettiğin herhangi bir şey varsa yardımcı olmak isterim.

Hayır. Ses olarak kötü deniyor ayar ile daha iyi bir kalite yakalıyorsun kalıyor. Yapman şart değil ama.

@Motionless IN White kullanıyor kendisi söylesin Fuxi H3'ün stok halini.
Fuxi H3 önerebilirim ama stokta kullanman aşırı iyi deneyim sunmaz, @Shuichi Tatsuo ile EQ ayarı çektik ve şu anda kulaklık tertemiz ses deneyimi sunuyor.

Anladım teşekkür ederim o çok önemli değil ayar yapılır. Fuxi'nin çok farkları var diğerine göre o yüzden dikkatimi çekti. En basitinden mikrofon sökülebilir ister kablolu kullan ister kablosuz. Her platformda kullanılıyor artı yönleri baya fazla gibi sanırım bunu alacağım teşekkür ederim.

EQ ayarlarını banada atabilirmisin ses çok boğuk çıkıyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı