Gaming laptop için beklenmeli mi?

Hiç problem değil. Hocam TR'deki kredi kartları da geçerli hocam. Taksit var mı hocam bilmiyorum ancak @Ramazan Ö hocam biliyordur. O işlerde çok bilgili hocam. Biraz bekleyin o size kesin bilgi verir.
Sağ olun hocam, vakit ayırdığınız için teşekkürler.

Taksit var mı hocam bilmiyorum ancak @Ramazan Ö hocam biliyordur. O işlerde çok bilgili hocam. Biraz bekleyin o size kesin bilgi verir.
Estağfurullah hocam, araştırdığım ve okuduğum kadar biliyorum. :)

Bildiğim kadarıyla taksit olmuyor, gerek Newegg olsun gerek Amazon yurt dışı olsun görmedim fakat bankayla konuşup taksit taksit verin talimatı vererek yapılabileceği tarzında şeyler okudum. Ne kadar tutar bilemem ama bana mantıklı ve olabilir geldi. İlk önce bankanıza sormayı, onlar olur sıkıntı olmaz derlerse Amazon desteğe sormanızı( Geçenlerde bir arkadaş Türkçe soru sormasına rağmen Türkçe cevap almış, güzel bir artı.) öneririm. Ayrıca orada bahsi geçen fiyat tahmini vergi, Amazon'un şöyle bir politikası var; ürünün vergisi sizin verdiğinizden fazla gelirse bunu Amazon karşılıyor. Az mı geldi, Amazon geri ödeme yapıyor. Araştırırken forumdan birine 5 TL iade yaptıklarını okumuştum, hala aşamıyorum bu olayı 😃

Ek olarak @FarukS hocam da yurt dışından laptop aldı, size onun hazırladığı rehber niteliğindeki yazıyı okumanızı tavsiye ederim.

Estağfurullah hocam, araştırdığım ve okuduğum kadar biliyorum. :)

Bildiğim kadarıyla taksit olmuyor, gerek Newegg olsun gerek Amazon yurt dışı olsun görmedim fakat bankayla konuşup taksit taksit verin talimatı vererek yapılabileceği tarzında şeyler okudum. Ne kadar tutar bilemem ama bana mantıklı ve olabilir geldi. İlk önce bankanıza sormayı, onlar olur sıkıntı olmaz derlerse Amazon desteğe sormanızı( Geçenlerde bir arkadaş Türkçe soru sormasına rağmen Türkçe cevap almış, güzel bir artı.) öneririm. Ayrıca orada bahsi geçen fiyat tahmini vergi, Amazon'un şöyle bir politikası var; ürünün vergisi sizin verdiğinizden fazla gelirse bunu Amazon karşılıyor. Az mı geldi, Amazon geri ödeme yapıyor. Araştırırken forumdan birine 5 TL iade yaptıklarını okumuştum, hala aşamıyorum bu olayı 😃

Ek olarak @FarukS hocam da yurt dışından laptop aldı, size onun hazırladığı rehber niteliğindeki yazıyı okumanızı tavsiye ederim.

Öyle demeyin hocam biz o kadarını da bilmiyoruz 🤣😁.

Hocam bütçeme 1K arttırdım, vazgeçtim Amazon' dan. Sadece 12 ay taksit alma imkanım var.

https://www.hepsiburada.com/acer-ni...bilir-bilgisayar-nh-q7pey-002-pm-HB00000VHU8V

Bu model nasıldır?
Hocam şimdi sizin tam olarak amacınız ne? Eğer sadece oyun ise aynı ekran kartlı (GTX1660 Ti) ancak işlemcisi bir tık düşük olan İntel Core İ5 10300H olan versiyonu 10.000 TL. Yok benim render ile işim var yada ileriye dönük bir işlemcim olsun istiyorsanız alabilirsiniz fiyatı gayet uygun bir cihaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı