Gaming Laptop İçin En İyi Termal Macun Nedir?

apostrophe

Hectopat
Daha fazla  
Laptobumdaki termal macunu Cooler Master Mastergel Maker modeli ile değiştim. Isı değerleri bayağı bir düştü 90 dereceleri görürken 80'i geçmemeye başladı. Fakat bu sadece 1 hafta civarı sürdü. Sonra ısı değerleri tekrardan eskisi gibi oldu 90 derecelere çıktı. Cihazın içini açıp baktığımda macun sanki az gibiydi yüksek ısıdan uçmuş olabileceğini düşündüm tekrar macunu silip değiştirdim ısı değerleri tekrar 65 70'e düştü fakat yine 1 hafta sürdü tekrar eski haline döndü. Bu kadar üst seviye bir termal macun beni üzdü açıkçası. Sizce bundan alabileceğim daha iyi bir termal macun var mı?

Mastergel Maker kaliteli bir macundur. Macunu uyguladıktan 1 hafta sonra ısınma sorunu olması alışılagelinmiş bir olay değil. Macunu fazla sıkmıyorsunuz değil mi? Uygulama şekliniz nasıl? Size ilk ve kesin sonuç verecek önerim liquid metal uygulayın.

Thermal Grizzly Conductonaut Nanokatalog'da!

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Liquid Metal uygulamak istemiyorsanız Thermal Grizzly Kryonaut almanızı öneririm. Teknik özellik ve performans olarak alabileceğiniz en iyi macundur.

Mastergel Maker kaliteli bir macundur. Macunu uyguladıktan 1 hafta sonra ısınma sorunu olması alışılagelinmiş bir olay değil. Macunu fazla sıkmıyorsunuz değil mi? Uygulama şekliniz nasıl? Size ilk ve kesin sonuç verecek önerim liquid metal uygulayın.

Thermal Grizzly Conductonaut Nanokatalog'da!

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Liquid Metal uygulamak istemiyorsanız Thermal Grizzly Kryonaut almanızı öneririm. Teknik özellik ve performans olarak alabileceğiniz en iyi macundur.

Hayır fazla sıkmıyorum tam olması gerektiği gibi uyguluyorum macunu. İşlemci ve GPU'ya orta kısımlarına ince bir çizgi çekiyorum çok az miktarda sonra bakır plakaları üstüne koyuyorum. Termal likit beni biraz korkutuyor açıkçası. Peki sizce Thermal Grizzly Kryonaut mu yoksa Noctua NT-H1 mi almamı tavsiye edersiniz? Noctua için de iyi yorumlar var.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı