Gaming laptop için soğutucu önerisi

infptolga

Hectopat
17 inç laptopum için soğutucu arıyorum. Şu an Witcher 3'de soğutucusuz 1-1.5 saatin sonunda 80-83 derecelere ulaşıyor cihaz. Cyberpunk oynayacağım çıkınca o yüzden daha da ısınma vb. sorun ortaya çıkmasın diye soğutucu arıyorum. Öneriniz var mı? Ben attıklarımı buldum öneren var mı? Bu fiyatları verince de gerçekten etkisi olup olmayacağından emin olmak istiyor insan.

17 inç laptopum için soğutucu arıyorum. Şu an Witcher 3'de soğutucusuz 1-1.5 saatin sonunda 80-83 derecelere ulaşıyor cihaz. Cyberpunk oynayacağım çıkınca o yüzden daha da ısınma vb. sorun ortaya çıkmasın diye soğutucu arıyorum. Öneriniz var mı? Ben attıklarımı buldum öneren var mı? Bu fiyatları verince de gerçekten etkisi olup olmayacağından emin olmak istiyor insan.
Dostum laptop soğutucu için dikkat etmen gereken fanların birden fazla olması yapraklarının sayısı vb. ve en önemlisi de yüzeyin metal olması

Bu yaz laptop soğutucusuna ihtiyacım olmuştu. Fiyatlara bakınca ben daha iyisini yaparım dedim. 60TL'ye aldığım 2 adet 12Cm'lik kasa fanı ile kendi laptopumun ızgaralarına uygun bir şekilde yerleştirdim. Evde bulduğum eski modem adaptörünün ucunu kestim ve fanların 3 pin girişlerine sokarak çalıştırdım. Tabi masaüstü topladığım için o fanları söküp kendi kasama taktım fakat eğer elinizden gelir ve ugraşmak isterseniz o fiyata siz daha iyisini yapabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı