Gaming laptop için termal macun önerisi

Emot.T

Hectopat
Selam. Gaming laptop kullanıyorum. 3 yıldır termal macunu değiştirmedim, değiştirmek için termal macun önerileinizi bekliyorum. Oyun laptopları çok ısındığından dolayı serin tutacak macun lazım. Fiyat sınırı yok 1 gr olsa yeterlidir.

Merhaba, Thermal Grizzly - Hydronaut (Amazon'dan alırsınız) veya Arctic MX-4 2020 (bildiğim Teknobiyotik.com orijinal satıcısı) önerebileceğim en iyi termal macunlardır. Eğer bütçede sorun yaşamıyorsanız Thermal Grizzly markasını tercih etmeniz en iyisi olur, iyi sosyaller.

Düzeltme: Thermal Grizzly - Kryonaut markasında pomp out durumları yaşayan arkadaşlar olmuş, o yüzden diğer iki macunu önerdim, ekstra bilgi olarak önerdiğim macunları kullandım, herhangi bir sorun yaşamadım ondan önerdim bilginize.

Son düzenleme:
merhaba, Thermal Grizzly - hydronaut (Amazon'dan alırsınız) veya Arctic MX-4 2020 (bildiğim Teknobiyotik.com orijinal satıcısı) önerebileceğim en iyi termal macunlardır. Eğer bütçede sorun yaşamıyorsanız Thermal Grizzly markasını tercih etmeniz en iyisi olur, iyi sosyaller.

Düzeltme: Thermal Grizzly - Kryonaut markasında pomp out durumları yaşayan arkadaşlar olmuş, o yüzden diğer iki macunu önerdim, ekstra bilgi olarak önerdiğim macunları kullandım, herhangi bir sorun yaşamadım ondan önerdim bilginize.

İlginiz için teşekkür ederim deneyeceğim :)

Merhaba, Thermal Grizzly - Hydronaut (Amazon'dan alırsınız) veya Arctic MX-4 2020 (bildiğim Teknobiyotik.com orijinal satıcısı) önerebileceğim en iyi termal macunlardır. Eğer bütçede sorun yaşamıyorsanız Thermal Grizzly markasını tercih etmeniz en iyisi olur, iyi sosyaller.

Hocam ben de hydronaut almayı düşünüyorum ama bu macunda pumpout durumu nedir? Herkes tr piyasasında satılan macunlar için kısa süre sonra sıcaklıklar eskisinden daha kötü hale gelir işe yaramazlar diyorlar kaç aydır böyle böyle bir türlü macun alamadım.

Geri
Yukarı