Gaming laptop önerisi

aag1

Decapat
Daha fazla  
Gaming laptop almak istiyorum önerisi olanlar yardımcı olabilir mi? Tercihen 16 GB RAM i7 10750 veya Ryzen 7 4800h/5800h. Bütçe 12K Max.

Son düzenleme:
Modeller konusunda pek bilgim yok ama alacaksanız Lenovo, MSI ve ASUS dışında almayın diğerleri 2 sene içinde 10 FPS zar zor üfler bilginize.

Sen ne anlarsın bunlardan git Meral Akşener ile iş birliği yap. (!)
Modeller konusunda pek bilgim yok ama alacaksanız Lenovo,Msi ve Asus dışında almayın diğerleri 2 sene içinde 10 fps zar zor üfler bilginize.
Şaka bir yana hepsinin donanım özellikleri aynı değil mi?

Sen ne anlarsın bunlardan git meral akşener ile iş birliği yap. (!)

Evet kullandıkları ekran kartları falan aynı anakart olarak pek bilgim yok. Hem oyun için kullanacağım hem de mimarlık fakültesinde okuduğum için gerekli olan programları GTX 1650 Ti veya RTX 3050 Ti tercihim fiyatın uçmaması açısından. 1 TB HDD ve 240 SSD düşünüyorum.

Donanımlar aynı olabilir ama bazı markaların kronik her modelinde olan sorunlar var. Mesela:Hp ısınma ve donma sorunu,Monster kalitesiz malzeme,Dell ısınma,Casper malzemeden tasarruf edeyim derken her şeyi batırırlar her bilgisyarlarında en kalitesiz malzemeler var Casper kullanırken can güvenliğiniz yok.

Evet kullandıkları ekran kartları falan aynı anakart olarak pek bilgim yok. Hem oyun için kullanacağım hem de mimarlık fakültesinde okuduğum için gerekli olan programları GTX 1650 Ti veya RTX 3050 Ti tercihim fiyatın uçmaması açısından. 1 TB HDD ve 240 SSD düşünüyorum.

Ben üstte attığım Omen'i öneririm, RAM'i ileride yükseltirsiniz fakat ekran kartını yükseltemezsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı