Gaming laptop önerisi

Bütçe
37.000
Ben eğer soğutucu alabilirsen Excalibur al dedim. Excalibur performans olarak gayet iyi ama aşırı ısınıyor.

Soğutucunun vereceği en iyi performans -5 derecedir. Soğutucu da kurtarmaz yani ısınan bir cihazı. Ek olarak performans ve sıcaklık birbirleriyle eşdeğerdir. Isınan bir cihaz performans göstermez kendini kısar.

Bunu sana kanıtlarım herkesin önünde de sana hesabıma 1 excalibur parası attırırım varmısın teste?
Yerse hemen indiriyim callisto procotolu atıyım anlık buraya yermi :D
Çekirdek-çay hazırlayıp geliyorum. Bu arada excalibur kağıt üstünde gayet iyi görünüyor. (Kendi düşüncem) Kullananların da memnun olduğunu görmek beni mutlu etti.

Çekirdek-çay hazırlayıp geliyorum. Bu arada excalibur kağıt üstünde gayet iyi görünüyor. (Kendi düşüncem) Kullananların da memnun olduğunu görmek beni mutlu etti.
Gelsin hemen kanıtlarım iş yerimede gelebilir canlı da gösterebilirim ankaradaysa hertürlü iddaya varım evine arabasına o derece eminim pc'imden ama yemeyecek cvp bile yazmayacak :D

Turbo fanları daha aldığımdan beri hiç açmadım FN+f1 fanından bahsediyorum uçak gibi ses çıkartıyo ama onu açsam ne 70 ne 60 ı öyle söyleyim alacaklara kendi performans modunda açtığı fanlarla 71 derecenin üstünü göstertmedi bana hiç böyle konuşup konuşup sonra ortadan yok oluyolar ya tavım :D

Bunu sana kanıtlarım herkesin önünde de sana hesabıma 1 Excalibur parası attırırım var mısın teste?
Yerse hemen indireyim callisto procotolu atayım anlık buraya yermi :D

Kabul dostum. Afterburner'ı kur. Tüm izlenilebilir değerleri aç. Cihazını Yüksek performansa al. İndir oyunu. YouTube'dan canlı yayın linkini paylaş. Eğer işlemcin 70 derecenin üzerine çıkarsa 1 Excalibur parasını alırım benden sende. Hadi bakalım. ;) AAA+ oyunda 70 derece veren laptop daha icat edilmedi. Ya ofis modunda kullanıyosundur o cihazı ya da ThrottleStop ile GHz'ni düşürmüşsündür ;)

Kabul dostum. Afterburner'ı kur. Tüm izlenilebilir değerleri aç. Cihazını Yüksek performansa al. İndir oyunu. YouTube'dan canlı yayın linkini paylaş. Eğer işlemcin 70 derecenin üzerine çıkarsa 1 Excalibur parasını alırım benden sende. Hadi bakalım. ;)
Afterburner kurulu izlenebilir değerde ekran kartı sıcaklığı işlemci sıcaklığı açık youtubedan canlı açmayı bilmiyorum ama onuda senin için yapacam.Bekle indirmeye başlayacam birazdan oyunu yazık olacak parana..

Isınma problemi ASUS'ta da var mı peki? Yani ASUS'u almak daha mı mantıklı olur sürekli oyun oynayan birisi değilim akşam saatleri 3 saat oynarım günlük. GTA 5 FIFA 23 Call of Duty PUBG tarzı oyunlar. Canımı sıkmayacak bir cihaz olsun yeterli.

Isınma problemi ASUS'ta da var mı peki? Yani ASUS'u almak daha mı mantıklı olur sürekli oyun oynayan birisi değilim akşam saatleri 3 saat oynarım günlük. GTA 5 FIFA 23 Call of Duty PUBG tarzı oyunlar. Canımı sıkmayacak bir cihaz olsun yeterli.
Aslında olay şu. Isınma problemi oyuncu laptoplarının hemen hemen hepsin de var. Ama excalibur, monster ve Asus Tuf serisinde daha belirgin. Bu 3'ü arasında Asus en mantıklısı

Geri
Yukarı