20.000 TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
20000

boiseo

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Bir süredir Gaming laptop bakıyorum. Beğendiğim ürün karar vermeden zamlanıyor yetişemiyorum hızına :/
Bu gece alacağım fakat biraz yardıma ihtiyacım var Max 20k ödeyebileceğim PC önerilerinizi bekliyorum.

-3050 bulunduran cihazlar için watt değerini yazabilirseniz çok mutlu olurum ben bulamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Hp kendi siteso 18.799 bir alana 400 tl lik moue hediye 3050ti var.

Bunda 3060 var 6 gb 19.999 kaçırma.

Monster Abra A5 V19.2.5 dün gece bu ürünün siparişini verdim. 1 haftadır takip ediyorum tüm siteleri. Bu fiyata alabileceğiniz en iyi bilgisayarlardan biri. İçerisindeki ekran kartı Max-P 80watt + 15 watt dB 2.0

Ama eğer oyun oynamak ise tek amacınız ve screen wobble(ekran sallanma) sorununu göz ardı ederseniz HP Victus 68P42EA bu ürünle daha iyi oyun performansı elde edebilirsiniz. İçerisinde 95W 3060 var. Ama yine de RTX 3050 Ti Max-P 80watt + 15 watt dB 2.0 model ekran kartından daha iyi oyun performansı verecektir. 6 GB VRAM özelliği ile güncel oyunlarda bellek sorunu yaşamazsınız diye düşünüyorum.

Ben Monster'i işlemcisinden dolayı, daha hızlı renderler alabilmek için tercih ettim. HP Victus'taki sallanma sorunu biraz can sıkıcı. İnternette HP Victus screen wobble diye arama yapabilirsiniz, ilgili içerikler çıkacaktır.

Son düzenleme:
Monster Abra A5 V19.2.5 dün gece bu ürünün siparişini verdim. 1 haftadır takip ediyorum tüm siteleri. Bu fiyata alabileceğiniz en iyi bilgisayarlardan biri. İçerisindeki ekran kartı Max-P 80watt + 15 watt dB 2.0

Ama eğer oyun oynamak ise tek amacınız ve screen wobble(ekran sallanma) sorununu göz ardı ederseniz HP Victus 68P42EA bu ürünle daha iyi oyun performansı elde edebilirsiniz. İçerisinde 95W 3060 var. Ama yine de Max-P 80watt + 15 watt dB 2.0 model ekran kartından daha iyi oyun performansı verecektir. 6 GB VRAM özelliği ile güncel oyunlarda bellek sorunu yaşamazsınız diye düşünüyorum.

Ben Monster'i işlemcisinden dolayı, daha hızlı renderler alabilmek için tercih ettim. HP Victus'taki sallanma sorunu biraz can sıkıcı. İntertte HP Victus screen wobble diye arama yapabilirsiniz, ilgili içerikler çıkacaktır.

Hocam screen wobble olayını söylemeniz çok iyi oldu bazı videolarda klavye kullanılırken bile sıkıntı var.

Arkadaşlar hp victus 16 sipariş ettim taksitli şekilde ama bu cihaz indirime girmiş konuya bakan olursa kaçırmasın

Ama eğer oyun oynamak ise tek amacınız ve screen wobble(ekran sallanma) sorununu göz ardı ederseniz HP Victus 68P42EA bu ürünle daha iyi oyun performansı elde edebilirsiniz. İçerisinde 95W 3060 var. Ama yine de RTX 3050 Ti Max-P 80watt + 15 watt dB 2.0 model ekran kartından daha iyi oyun performansı verecektir. 6 GB VRAM özelliği ile güncel oyunlarda bellek sorunu yaşamazsınız diye düşünüyorum.

Ben Monster'i işlemcisinden dolayı, daha hızlı renderler alabilmek için tercih ettim. HP Victus'taki sallanma sorunu biraz can sıkıcı. İnternette HP Victus screen wobble diye arama yapabilirsiniz, ilgili içerikler çıkacaktır.
Victus'un bu modelini kullanıyorum, ekran sallantısı yok değil ama büyük oranda çözülmüş durumda. Masada kullanıldığı sürece hissedilmesi mümkün değil.

Hocam screen wobble olayını söylemeniz çok iyi oldu bazı videolarda klavye kullanılırken bile sıkıntı var.

Arkadaşlar hp victus 16 sipariş ettim taksitli şekilde ama bu cihaz indirime girmiş konuya bakan olursa kaçırmasın

Dediğim gibi masada kullanırken hissetmiyorum hocam screen wooble olayını.

Victus'un bu modelini kullanıyorum, ekran sallantısı yok değil ama büyük oranda çözülmüş durumda. Masada kullanıldığı sürece hissedilmesi mümkün değil.

Dediğim gibi masada kullanırken hissetmiyorum hocam screen wooble olayını.

Menteşelerini sıkarım diye düşünüp aldım hocam bende denediniz mi siz.

Hp victus kullanıyorum 1 aydır bana hiç bir sorun yaratmadı klavye kullanırken sıkıntı olması biraz abartı bence.

Geri
Yukarı