Gaming laptop önerisi

Maykıl1

Centipat
Daha fazla  
Bu üç bilgisayar arasında kaldım. Hangisi sizce daha mantıklı? Hepsi de ikinci el. Gigabyte 28.000₺ MSI ise 27.000₺

Dosya Ekleri

• IMG_9099.jpeg
    IMG_9099.jpeg
    114,3 KB · Görüntüleme: 56
  • IMG_9098.jpeg
    IMG_9098.jpeg
    82 KB · Görüntüleme: 53
  • IMG_9095.jpeg
    IMG_9095.jpeg
    58,3 KB · Görüntüleme: 55
i7 11800H ve 240Hz olan en ideali.

ikinci elde sıkıntı yaşayabilirsiniz bu arkadaşın attığı çok f/p ürün sizin yerinizde olsam bunu alırdım hem ekran kartı daha güncel

Acer'ın malzeme kalitesini pek beğenmiyorum hocam.

i7 11800H ve 240Hz olan en ideali.

İkinci elde sıkıntı yaşayabilirsiniz bu arkadaşın attığı çok F/P ürün sizin yerinizde olsam bunu alırdım hem ekran kartı daha güncel.

Attıklarımın hepsi Max-P ekran kartlı ürünler hocam 4050'den daha güçlü değiller mi? İkinci el almamın sebebi de bu fiyat bandında hem malzeme kalitesi hem de performans olarak daha güçlü cihaz almak, önerileriniz için teşekkür ederim hocam.

Acer’ın malzeme kalitesini pek beğenmiyorum hocam.

Attıklarımın hepsi max p ekran kartlı ürünler hocam 4050den daha güçlü değiller mi? İkinci el almamın sebebi de bu fiyat bandında hem malzeme kalitesi hem de performans olarak daha güçlü cihazlar almak.
Bütçen giriş seviyesi, giriş seviyesi bütçe de giriş seviyesi alınır. Attığın modeller de sadece ekran kartı önemli değil, hepsinin işlemcisi berbat. Eski ürünlere benziyor bunlar. Örneğin MSI, i7 10. nesil kullanılan cihaz yeni bir cihaz olabilir mi? 2. el olduğu için öyle malzeme kalitesi de bekleme, gene senin tercihin.

Bütçen giriş seviyesi, giriş seviyesi bütçe de giriş seviyesi alınır. Attığın modeller de sadece ekran kartı önemli değil, hepsinin işlemcisi berbat. Eski ürünlere benziyor bunlar. Örneğin MSI, i7 10. nesil kullanılan cihaz yeni bir cihaz olabilir mi? 2. el olduğu için öyle malzeme kalitesi de bekleme, gene senin tercihin.
Gaming bir laptop baktığım için önceliğim ekran kartı olmak zorunda ki 10. Nesil işlemci için bir şey diyemem ama i7 11800h oyun oynamak için gayet yeterli bir işlemci. Malzeme kalitesinden kastım ise kasanın sadece plastikten oluşmaması. Önerilerin için teşekkürler.

Gaming bir laptop baktığım için önceliğim ekran kartı olmak zorunda ki 10. Nesil işlemci için bir şey diyemem ama i7 11800h oyun oynamak için gayet yeterli bir işlemci. Malzeme kalitesinden kastım ise kasanın sadece plastikten oluşmaması. Önerilerin için teşekkürler.
Attığın cihazların kasası seni uzun götürse o donanım götürmez, illa alıcağım diyorsan Lenovo alırdım.

Acer'ın malzeme kalitesini pek beğenmiyorum hocam.

Attıklarımın hepsi Max-P ekran kartlı ürünler hocam 4050'den daha güçlü değiller mi? İkinci el almamın sebebi de bu fiyat bandında hem malzeme kalitesi hem de performans olarak daha güçlü cihaz almak, önerileriniz için teşekkür ederim hocam.

Daha iyi demedim daha güncel dedim ve sıfır cihaz varken neden 2. el alacaksın ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı