Gaming laptop önerisi

Sizin bir öneriniz var mı?
Masaüstünden geçiyorsan alış Asus falan dinlemez 90 dereceleri görürsün ağır oyunlarda bu sıcaklarda. Genelde laptoplarda özellikle gaming laptoplarda kasa kalitesi anakart vs. değişiyor bu yönlerde iyidir Asus ama F kasası yani A15 serisinden önceki kasası çok sıkıntılı bir modeldi o yüzden ben çok soğuk çalışacağını düşünmüyorum ama o modele göre iyileştirmeler yapılmış.

Masaüstünden geçiyorsan alış ASUS falan dinlemez 90 dereceleri görürsün ağır oyunlarda bu sıcaklarda. Genelde laptoplarda özellikle Gaming laptoplarda kasa kalitesi anakart vs. değişiyor bu yönlerde iyidir ASUS ama F kasası yani A15 serisinden önceki kasası çok sıkıntılı bir modeldi o yüzden ben çok soğuk çalışacağını düşünmüyorum ama o modele göre iyileştirmeler yapılmış.

Lenovo'nun 7 8 yıllık bir modeli var elimde

22K ya ASUS olanı alabilirsiniz. Bütçe maksimum ne kadar artar? 25k ya çıkarsa çok daha iyi cihaz var 4050 Nitro 5.

Bir atabilir misiniz hocam

Bir atabilir misiniz hocam

Bütçeyi arttırmanız en iyisi ama. 25k yapabilir misiniz?

Bütçeyi arttırmanız en iyisi ama. 25k yapabilir misiniz?

25 k yı zorlamaya çalışacağım hocam atabilirseniz bir incelemek isterim 25 k olan modeli

Satın Xbox Series S alıp bir de güzel monitor alın yine o kadar tutmaz. 10 kat daha iyi performans verir. 20k ya şu bilgisayarı alın diye tavsiye verecek değilim.
Aynen hocam, dersi ve video uygulamalarını da Xbox Series S'ten çekerim. Adam 20k'ya laptop önerisi istemiş, en fiyat performanslı ürünü atıyorum, karşı çıkıyorsun o paraya İ7 3060 bulurum diyorsun. Bul ben alayım diyorum bu şekil rest çekiyorsun. :D Sayıyla mı gönderiyorlar sizi?

Vallahi kafam daha çok karıştı arkadaşlar ama teşekkürler yine de :D
Attığım Acer'i al 8 GB'da RAM ekle bana dua edersin.

Aynen hocam, dersi ve video uygulamalarını da Xbox Series S'ten çekerim. Adam 20K'ya laptop önerisi istemiş, en fiyat performanslı ürünü atıyorum, karşı çıkıyorsun o paraya i7 3060 bulurum diyorsun. Bul ben alayım diyorum bu şekil rest çekiyorsun. :D Sayıyla mı gönderiyorlar sizi?

Hocam bir şey daha soracağım arkadaşların attığı asus modeli ile senin dediğin Acer modeli arasında hangisini önerirsin? Fiyatlar aynı gibi hemen hemen

Aynen hocam, dersi ve video uygulamalarını da Xbox Series S'ten çekerim. Adam 20k'ya laptop önerisi istemiş, en fiyat performanslı ürünü atıyorum, karşı çıkıyorsun o paraya İ7 3060 bulurum diyorsun. Bul ben alayım diyorum bu şekil rest çekiyorsun. :D Sayıyla mı gönderiyorlar sizi?

Git sen o mesajı 8 kez daha oku ne yazılmış. I7 3060 bulurum diye başka bir forumda okudun herhalde.

Yeni konular

Geri
Yukarı