Gaming laptoplar arasından hangisi tercih edilmeli?

NONDEAL

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, herkese iyi sosyaller bilgili arkadaşlara sorum var. Sizce hangisini seçmeliyim? Şimdiden teşekkürler.
-Acer Nitro 5 3070 Ti R7-6800H 16 GB RAM garantili sıfır.

-Lenovo 15 4060 i5-12450H 16 GB RAM.
Garantili sıfır.

-Legion 5 Pro 3070 R7-5800H 32 GB RAM.
Sıfır garanti yok.

-HP Victus 16 4060 R5-7640HS 16 GB RAM.
Sıfır garantili.

-Acer Predator Helios 300 3070 16 RAM i7-10. nesil sıfır garanti yok

@Artoria Pendragon yorumunuzu bekliyorum hocam

Son düzenleme:

Hp victus ile yukarıdaki bilgisayar arasında çok git gel yaptım dezavantajları; hp ısınıyor ama fan soğutucu ile bu sorunu giderirsin. dell' in dezavantajı f/p fiyatı biraz üstünde ama çok iyi kulanım sağlıyor ses yapmıyor. ve uzun ömürlü kullanım sağlıyor. bana kalırsa victus ya da benim attığım bilgisayardan alabilirsin

Son düzenleme:

HP Victus ile yukarıdaki bilgisayar arasında çok git gel yaptım dezavantajları; HP ısınıyor ama fan soğutucu ile bu sorunu giderirsin. Dell'in dezavantajı F/P fiyatı biraz üstünde ama çok iyi kullanayım sağlıyor ses yapmıyor. Ve uzun ömürlü kullanım sağlıyor. bana kalırsa Victus'ya da benim attığım bilgisayardan alabilirsin

RTX 4050'li bir cihaza 45k verilmez hocam.

Merhaba, herkese iyi sosyaller bilgili arkadaşlara sorum var. Sizce hangisini seçmeliyim? Şimdiden teşekkürler.
-Acer Nitro 5 3070 Ti R7-6800H 16 GB RAM garantili sıfır.

-Lenovo 15 4060 i5-12450H 16 GB RAM.
Garantili sıfır.

-Legion 5 Pro 3070 R7-5800H 32 GB RAM.
Sıfır garanti yok.

-HP Victus 16 4060 R5-7640HS 16 GB RAM.
Sıfır garantili.

-Acer Predator Helios 300 3070 16 RAM i7-10. nesil sıfır garanti yok

@Artoria Pendragon yorumunuzu bekliyorum hocam.

Hocam Max cikabileceginiz bütçe nedir? Attıklarınz arasında en mantıklısı HP Victus 16 ama Max cıkabileceğinizi yazarsanız yardımcı olabilirim.

Hocam Max cikabileceginiz bütçe nedir? Attıklarınz arasında en mantıklısı HP Victus 16 ama Max cıkabileceğinizi yazarsanız yardımcı olabilirim.
Ben genelde ikinci el sitelerinden sıfır ürün bakıyorum hocam daha uygun oluyor.35-40 bine kadar çıkabilirim aklımda 3070 Ti nitro 5 vardı neden victusu önde görüyorsunuz?

Hp victus ile yukarıdaki bilgisayar arasında çok git gel yaptım dezavantajları; hp ısınıyor ama fan soğutucu ile bu sorunu giderirsin. dell' in dezavantajı f/p fiyatı biraz üstünde ama çok iyi kulanım sağlıyor ses yapmıyor. ve uzun ömürlü kullanım sağlıyor. bana kalırsa victus ya da benim attığım bilgisayardan alabilirsin
4050 var hocam içinde performans olarak iyi olabilir ancak F/P ürün arıyorum

Ben genelde ikinci el sitelerinden sıfır ürün bakıyorum hocam daha uygun oluyor. 35-40 bine kadar çıkabilirim aklımda 3070 Ti Nitro 5 vardı neden Victus'u önde görüyorsunuz?

Victus genel olarak beğenilmez soğutma olarak çok iyi değildir ama attıklarınız arasında işlemci - ekran kartı bakımından en iyi Victus olduğu için önerdim. RTX 40 serisinden bir cihaz almanızı öneririm güncel olması önemli bence, örnek olarak cihazınızı ileride satmak isterseniz de daha kolay satarsınız. Bunun gibi çok örnek var aslında ama aklıma ilk gelen bu. Bu bütçeye sıfır alın hocam ikinci ele girmenize gerek yok zaten bu bütçeye iyi cihazlar geliyor https://www.laptop.com.tr/urun/4129...b-140w-15-6-inc-full-hd-ubuntu-gaming-laptop/ eğer çıkabilirseniz bu ama adaptörü biraz büyük eğer sürekli taşıyacaksanız hiç bakmayın. https://www.hepsiburada.com/lenovo-...ent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.54.9 bu cihazda alınabilir gibi.

Victus genel olarak beğenilmez soğutma olarak çok iyi değildir ama attıklarınız arasında işlemci - ekran kartı bakımından en iyi Victus olduğu için önerdim. RTX 40 serisinden bir cihaz almanızı öneririm güncel olması önemli bence, örnek olarak cihazınızı ileride satmak isterseniz de daha kolay satarsınız. Bunun gibi çok örnek var aslında ama aklıma ilk gelen bu. Bu bütçeye sıfır alın hocam ikinci ele girmenize gerek yok zaten bu bütçeye iyi cihazlar geliyor https://www.laptop.com.tr/urun/4129...b-140w-15-6-inc-full-hd-ubuntu-gaming-laptop/ eğer çıkabilirseniz bu ama adaptörü biraz büyük eğer sürekli taşıyacaksanız hiç bakmayın. https://www.hepsiburada.com/lenovo-loq-amd-ryzen-7-7840hs-16gb-512gb-ssd-rtx4060-freedos-15-6-ips-tasinabilir-bilgisayar-82xt004ctx-p-HBCV00004MP2D9?magaza=MTBİLİSİM&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.54.9 bu cihazda alınabilir gibi.
Hocam baktığım ürünler ikinci el değil sıfır ve 23-24 ay garantili kapalı kutu ürünler 43 civarına 4070 32 RAM asus TUF buldum sıfır o alınabilir belki

Hocam baktığım ürünler ikinci el değil sıfır ve 23-24 ay garantili kapalı kutu ürünler 43 civarına 4070 32 RAM ASUS TUF buldum sıfır o alınabilir belki.

4070 vs. olabilir ama gidip de 3070'li bir cihaz almak bence mantıklı değil.

4070 vs. olabilir ama gidip de 3070'li bir cihaz almak bence mantıklı değil.
Linki atar mısnız hocam

Geri
Yukarı