Gaming laptopta 4x2 8 GB RAM, 16x4 GB olur mu?

400 civarına gidebilir, 2 tanede bundan alabilirsin.

Çok teşekkür ederim.

400 civarına gidebilir, 2 tanede bundan alabilirsin.

Fiyatı diğer sitelere göre 100-200 Tl arası uygun geldi,diğer ramlerden bir farkı var mı?

2x8 idealdir ama durum el veriyorsa yapmışken 2x16 yapmak çok çok iyi olur.

Durumum var ama, bana etki etmez bence. Ben Forza Horizon 5, GTA Online bazen de CS:GO oynamak için alıyorum. 32 GB RAM takmamın en büyük faydası ne olabilir?

Son düzenleme:
Çok teşekkür ederim.

Fiyatı diğer sitelere göre 100-200 TL arası uygun geldi, diğer RAM'lerden bir farkı var mı?

Durumum var ama, bana etki etmez bence. Ben Forza Horizon 5, GTA Online bazen de CS:GO oynamak için alıyorum. 32 GB RAM takmamın en büyük faydası ne olabilir?

Normalde 3200 MHz RAM'ler CL22 olarak gelir, bu daha çok ismindede yazdığı gibi performans odaklı olduğu için gecikmesi 2 CL daha düşük, onun dışında site resmi Kingston satıcısı olduğu için güvenilir, rica ederim.

Normalde 3200 MHz RAM'ler CL22 olarak gelir, bu daha çok ismindede yazdığı gibi performans odaklı olduğu için gecikmesi 2 CL daha düşük, onun dışında site resmi Kingston satıcısı olduğu için güvenilir, rica ederim.

Dostum bu RAM'e bakabilir misin? Fiyatı güzel ama CL oranını Victus'a uyar mı vs bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı