Gaming monitör önerisi

4.5K'ya R25i nerede satılıyor :D? Ayrıca çok sağlam bir monitör marka güveni duyan biri olarak Lenovo öneriyorum bu bütçeye ezber değil ki siz yanıt vermeden ben attığınız mesajı beğendim bunlarda olur manasında. Ben yaklaşık 8 yıldır Lenovo kullanıyorum ve çok memnunum o nedenle bildiğim bir markadan devam etmeyi tercih ediyorum.
4.700 şu an R25i. 4.500 bütçesi olana 100-200 TL bütçe arttırıp R25i aldırılabilir.

Lafım size değil bu arada.

R25i daha iyi. Attığınız AOC neden iyi söyleyebilir misiniz?
Çok daha iyi renk kalitesi mevcut, kontrastı çok daha iyi, paneli çok daha iyi, arka aydınlatması yine çok daha iyi, ergonomi olarak da çok daha iyi. @BerkayZ87

4.700 şu an R25i. 4.500 bütçesi olana 100-200 TL bütçe arttırıp R25i aldırılabilir.

Hocam en son 4.900 TL idi diye hatırlıyorum 5K oluyor zaten ortalama. İndirimli satan yer şuan varsa bilmiyorum en son 2 gün önce olması lazımdı birine önerirken bakmıştım.

Problem yok hocam cansınız.

Çok daha iyi renk kalitesi mevcut, kontrastı çok daha iyi, paneli çok daha iyi, arka aydınlatması yine çok daha iyi, ergonomi olarak da çok daha iyi. @BerkayZ87
R25i ise daha parlak ve daha yuksek hz degerine sahip. 27 inç olmadigindan görüntü de daha net olacaktır. Srgb100 zaten r25i günlük kullanicida bunun farki hissedilmez digerleri hissedilir.

R25i alan bir arkadaşım da 3 sefer ölü piksel çıktı. Her seferinde yeni ürünle değiştirdiler. Ölü pikseller kullandıktan sonra oldu. Alırken dikkat etmenizde fayda var.

Hocam en son 4.900 TL idi diye hatırlıyorum 5K oluyor zaten ortalama. İndirimli satan yer şuan varsa bilmiyorum en son 2 gün önce olması lazımdı birine önerirken bakmıştım.

Problem yok hocam cansınız.
Ara sıra düşüyor böyle fiyatlara hocam, hani kötü monitör değil ama 24G2SP gibi modeller ile karşılaştırılamaz bence.

R25i ise daha parlak ve daha yuksek hz degerine sahip. 27 inç olmadigindan görüntü de daha net olacaktır. Srgb100 zaten r25i günlük kullanicida bunun farki hissedilmez digerleri hissedilir.
AOC renk gamutu daha canlı. Ayrıca 24G2SP modeli 24". Ki bu görüntü netliği olayı PPI değerine bağlı.

Bu kağıt üzerinde parlaklık oranına bakılmamalı. Her panel kağıt üzerindeki verilerden farklı parlaklık verir. Hani 3 tane 300 nit monitör koysan yan yana, hepsi farklı derecede parlaklık verir.

Pivot hocam yani evet var.
Pivot dik döndürme demek hocam.

Ara sıra düşüyor böyle fiyatlara hocam, hani kötü monitör değil ama 24G2SP gibi modeller ile karşılaştırılamaz bence.

AOC renk gamutu daha canlı. Ayrıca 24G2SP modeli 24". Ki bu görüntü netliği olayı PPI değerine bağlı.
Zaten 1080p hepsi netlik boyuta bagli bu özelde. 24G2SP cidden guzel duruyor ona bisey diyemem ama ilk AOC guzel bir oneri degil bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı