GamingGen sistemlerde 2. el parçalar mı kullanıyor?

cihad16

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam gaming.gen holmes minato sistemini birkaç özelleştirilmeyle satın aldım 2 Mart'ta ürün hala hazırlanıyor durumunda bugün biraz araştırma yapayım derken olumsuz yorumlar çok dikkatimi çekti. Kimine 2.el malzeme, kimine bozuk malzeme yollamışlar. Sistem geldiğinde kontrolünü kendim yapamayacağım uzaklardayım, ne düşünüyorsunuz? Pckolik'te 3060 Ti'li sistem var aynı fiyatlarda. Ne yapmamı önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
2. el mi gönderiyor bilmem ama 10 saniye görüşme için 50dk telefonda beklediğim bir firmadır email konusuna hiç girmiyorum hiçbir şekilde 5 gündür geri dönüş sağlamadılar bence iletişim konusunda eksikler

Anakartın garantisi 1 ay önce başlamış, ekran kartı 2 ay önce, işlemci 1.5 ay önce başlamış bunları varsayım olarak söylüyorum ASUS'un sitesinde başlangıç tarihi göstermiyor fakat anakart ve ekran kartının garanti süresinin 4 yıl olduğunu biliyorum oradan yola çıktım işlemcide tarih gözüküyor fikrinizi alabilir miyim? konu açtım fakat onaylanmamış henüz firmayı kötülemek için demiyorum ama böyle olmaması gerekiyordu herhalde sistemi henüz kurmadım 1 ay sonra ancak test edebilirim bilmiyorum umarım bir sorun yoktur

Bende daha demin bir ekran kartinin sikintili geldigini okudum.Bizde siparis verdik ama tedirgin oldum simdi

Anakartın garantisi 1 ay önce başlamış, ekran kartı 2 ay önce, işlemci 1.5 ay önce başlamış bunları varsayım olarak söylüyorum ASUS'un sitesinde başlangıç tarihi göstermiyor fakat anakart ve ekran kartının garanti süresinin 4 yıl olduğunu biliyorum oradan yola çıktım işlemcide tarih gözüküyor fikrinizi alabilir miyim? konu açtım fakat onaylanmamış henüz firmayı kötülemek için demiyorum ama böyle olmaması gerekiyordu herhalde sistemi henüz kurmadım 1 ay sonra ancak test edebilirim bilmiyorum umarım bir sorun yoktur

Bu bana yeterli cevap oldu hazır sistemlerle ilgili şüphelerim vardı artık eminim. Senin mesajın silinirse bu sitenin ne olduğu belli olur.

Hazır sistemleri genelde orada kurdukları için bu tarz firmalar genelde açılıp 14 günden faydalanılarak iade edilmiş ürünleride kuruluma dahil ediyorlar. Yani siz bir ürünü alıp 10 gün kullanın garantisini başlatın ve iade edin. Satıcı bunu atsa atamaz, satsa satamaz ne yapıyor sistemlerin içine koyup satıyor. Bu yüzden 0 alıp tüm parçaları ya kendiniz toplamak mantıklı ya da 300 lira verip güvenilir bir bilgisayarcıya toplatmak.

Yeni konular

Geri
Yukarı