Gangsta Paradise videosudan telif yenir mi?

Nieagerams

Hectopat
Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu müziği kullanarak bir Gangsta Paradise videosu yapmak istiyorum. Telif yer miyim? Yersem bana dava açılma gibi bir şey söz konusu olur mu veya para cezası? Yani sadece kanalımın özellikleri kapatılacaksa sorun olmaz benim için.

Son düzenleyen: Moderatör:
1.png2.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu müziği kullanarak bir gangsta paradise videosu yapmak istiyorum. Telif yer miyim? Yersem bana dava açılma gibi bir şey söz konusu olur mu veya para cezası? Yani sadece kanalımın özellikleri kapatılacaksa sorun olmaz benim için.

Video ayarlarından müzik deyip gangta's Paradise'ı seçince çok sıkıntı olmuyor galiba.

Telif isteseler bu kanala telif atarlardı zaten. Ekleyeceğiniz görüntülerin sahipleri telif hakkı talep edebilir. Arkadaşım da video hazırlamıştı yemedi telif.

Bu müziği kullanarak bir Gangsta Paradise videosu yapmak istiyorum. Telif yer miyim? Yersem bana dava açılma gibi bir şey söz konusu olur mu veya para cezası? Yani sadece kanalımın özellikleri kapatılacaksa sorun olmaz benim için.
Binlerce kişi kullanıyor hiçbir şey olmaz.

Geri
Yukarı