Gapps yüklenmiyor

Gapps'i hangi ayarlar ile yükledin?

Yüklenmiyor ki hocam TWRP'den install ile yüklemeye çalışıyorum.

App Gallery kurun, birçok uygulama var. Bende play olmasına rağmen özellikle Huawei kimliğimle App Gallery kullanıyorum, güncelleme falan konusunda playde daha iyi ayrıca tabletimden (matepad) appgaleryden indirdiğim oyunu falan da aynı Huawei kimliğiyle açtığı için savelerime ulaşabiliyorum. Yani playden daha iyi işliyor. Son sürümünü sitesinden kurabilirsiniz.

Beğenmedim o Store'yi hocam çoğu uygulama yok.

X86-64 sürümünü kuruyorsun ARM64 versiyonunu kurup dener misin?

Denedim hepsini ama olmadı.

Yanlış gapps sürümünü kuruyorsun. ARM(ARM 64 değil normal ARM), Android 7.1, pico indir o zaman düzelir.
Eki Görüntüle 945901

Denedim hocam ama olmuyor ya.

ZIP dosyasını açıp içindeki dosyaları manuel olarak aromafm ya da TWRP içerisindeki dosya yöneticisi ile ROM içerisine yükleyerek sorunu çözebilirsiniz. Umarım doğru işlemci tipi ve Android sürümü için olan dosyayı flashlamayı deniyorsunuzdur.

Hocam onu nasıl yapacağım.

Sanırım işlemci ARM64 değil, direkt ARM.
Eki Görüntüle 945903

Hepsini denedim olmuyor.

Evet haklısın. ARM tabanlı olanını işini görür.

Denedim şimdi ama yine error 126 diyor.

İşlemciniz 64 Bit uygulamaları desteklemiyor. ARM tabanlıymış. Aşağıdaki linkteki sürümü indirip kurun.

GApps ARM Android 7.1.

İndirdim denedim şimdi hocam fakat yine aynı hata.

ARM için olan Gapps'ı dener misin? 32 Bit olanı yani.

Denedim ama olmadı.

Linkten indirdiğiniz dosyayı flaşlarken aldığınız hatanın resmini atar mısınız?
165783974_2901316246855098_4990188186989451567_n.jpg

ROM geliştiricisi de benimle aynı linki yerleştirmiş sayfaya. İndirdiğiniz GApps dosyasını ziptep çıkarmadan flaşlıyorsunuz değil mi? Ayrıca ROM kurulumu yaptıktan sonra hemen GApps paketini kurun. Tekrar ROM'u flaşlayın ve paketi ondan sonra flaşlayın.

Ekran Görüntüsü (1).png

ROM geliştiricisi de benimle aynı linki yerleştirmiş sayfaya. İndirdiğiniz gapps dosyasını ziptep çıkarmadan flaşlıyorsunuz değil mi? Ayrıca ROM kurulumu yaptıktan sonra hemen gapps paketini kurun. Tekrar ROM'u flaşlayın ve paketi ondan sonra flaşlayın.

Eki Görüntüle 945987

Olmuyor ya çıldırmak üzereyim artık zaten zor yükledim ROM'u.

Normal 7 deneyin.

Denedim yine aynı hata.
Program ile flash yapamaz mıyım acaba?

Geri
Yukarı