Garanti BBVA her ATM'den para çekilir mi?

ahmet0900

Centipat
Daha fazla  
Garanti BBVA Paracard kart ile her ATM'den para çekilir mi örneğin benim kapımın önünde Akbank ATM var Garanti BBVA ATM'si çok uzakta Akbank ATM'sinden para çekebilir miyim çekebiliyorsam ne kadar ücret alır? İnternette arattığımda bir sonuca ulaşamadım. Bir de garanti Paracard ile Garanti BBVA ATM'sinden para çektiğinde veya yatırdığında para alıyor mu?

Garanti BBVA Paracard kart ile her ATM'den para çekilir mi örneğin benim kapımın önünde Akbank ATM var Garanti BBVA ATM'si çok uzakta Akbank ATM'sinden para çekebilir miyim çekebiliyorsam ne kadar ücret alır? İnternette arattığımda bir sonuca ulaşamadım. Bir de garanti Paracard ile Garanti BBVA ATM'sinden para çektiğinde veya yatırdığında para alıyor mu?

Tabii ki çekilir işlem ücreti 1.5 2 diye tahmin ediyorum.

iş bankası bankamatik kart dada geçerlimi
Her kartla her ATM'den çekebilirsin. Ama şöyle bir şey var Garanti kartı ile Ziraat ATM'sinden çekersen çektiğin paraya göre para çekiyor. Düşük miktarda 2-3TL tutar. Ama mesela Enpara 3 tane ATM ile anlaşmalı onlarda para çekerken para kesmiyor. Ama düz mantık olarak tüm kartlarla tüm ATM'lerden para çekebilirisin. Yurt dışı da dahil.

Yeni konular

Geri
Yukarı