Garanti BBVA hesabına Gaming Gen TR iadesi gelmedi

Slenders

Decipat
Daha fazla  
İyzico ve Gaming Gen TR iadenin yapıldığını söylüyor 31 Ekim'de ve iade referans numarasını attılar. Bankaya söylediğimde provizyonda bile bekleyen iade olarak gözüküyordu, gözükmüyor simdi. 3 gun gecti. Görünmediğini söylediler. İadeye dair herhangi bir şey yok diyor. Ne yapacağım? 18.999 TL gelmedi. Bugün 4. is gunu. Hazır sistem alacağım, yandım, param kayboldu.

Hocam bankaya gittik babamla şubeye şubede bir şey yapamayız dedi görünmüyor İadeyi geri çekmiş olabileceklerini söylediler Ama firma ve easy kodu geri çekmediğini bankanın paraya ödendiğini söylüyor Ne yapacağımı şaşırdım gerçekten Umarım param gelir yoksa Savcılığı suç duyurusunda bulunacağım garantiye Herkes bu sorunu yaşıyor
İadeyi geri çeksede banka görür bunu. Bu bilgiyi şubelerde göremiyorlar nedense. Şubedekiler extra düşük iq sahibi oluyor. Çağrı merkezini arayıp bilgi almayı dene.

İadeyi geri çeksede banka görür bunu. Bu bilgiyi şubelerde göremiyorlar nedense. Şubedekiler extra düşük iq sahibi oluyor. Çağrı merkezini arayıp bilgi almayı dene.
Çağrı merkezi de 18 yas altıyım diye ekranları izin vermiyormuş

İade geri çekmek nedir onu anlayamadım. İletişim formundan kayıt açın size dönüş yapsınlar. Sonrasında cevap olumsuz olursa BDDK'ya şikayette bulunursunuz.
Buraya olusturdum aradılar iade yok provizyonda görünmüyor dediler daha detaylı araştırma yapacağız döneceğiz dediler korkuyorum ya

Çağrı merkezi de 18 yas altıyım diye ekranları izin vermiyormuş

Buraya olusturdum aradılar iade yok provizyonda görünmüyor dediler daha detaylı araştırma yapacağız döneceğiz dediler korkuyorum ya

Senin yerine baban arasın. Biraz çirkefe yatsın. Twitter ve Şikayet var sitesinede yazın. Özellikle Twitter'ı önemsiyor firmalar.

Beklemekten başka yapabileceğin bir şey yok o zaman. Düşünmemeye çalış birkaç gün sonra tekrar ararsın.

Evet banka mail attı harcama itirazı yapmam gerektiğini söyledi ve en az 60 günde sonuçlanırmış hayallerimle oynandı Garanti BBVA tarafından bilgisayar alacaktım şimdi hiç alamayacağım fiyatlar 2 katına cikar artık üzülüyorum halime yazık oldu.

Evet banka mail attı harcama itirazı yapmam gerektiğini söyledi ve en az 60 günde sonuçlanırmış hayallerimle oynandı Garanti BBVA tarafından bilgisayar alacaktım şimdi hiç alamayacağım fiyatlar 2 katına cikar artık üzülüyorum halime yazık oldu.
Dostum neden babanın üstünden işlem yapmadın. Bu tarz şeylerde yaşla ilgili sorun çıkmaması için ebeveynlerinin üstünden işlem yap. Neyse sağlık olsun. Sorun neymiş peki?

Dostum neden babanın üstünden işlem yapmadın. Bu tarz şeylerde yaşla ilgili sorun çıkmaması için ebeveynlerinin üstünden işlem yap. Neyse sağlık olsun. Sorun neymiş peki?
Babamdan yapamazdım borçları var 😂

Sorun yaşla da alakalı değil sorunu söylemediler harcama itiraz yapmam gerektiğini söylediler yani para gelse de 19 bin bilgisayar daha alamam 2 ay en az cevap gelmesi o zamana kadar fiyatlar 2 katını bulur hayallerim cidden suya düştü ya

Geri
Yukarı