Garanti BBVA kredi kartını banka hesabına bağlamak

Merhaba, Garanti bonus gold kart mı kullanmaktasınız? Kartınızın üstünde öyle mi yazmakta?

Ek olarak anneniz berki size ek kart çıkartmış olabilir ama sözleşme imzaladıysanız kart sizin üstünüze demektir. Eğer ek kart alsaydınız borcu direkt olarak anne veya babanız üzerine devredip siz kullanım sağlayabilirdiniz.

Kartınızın yıllık kart ücreti olduğunu da belirtmek isterim.

Merhaba, Garanti bonus kart mı kullanmaktasınız? Kartınızın üstünde öyle mi yazmakta?

Ek olarak anneniz berki size ek kart çıkartmış olabilir ama sözleşme imzaladıysanız kart sizin üstünüze demektir. Eğer ek kart alsaydınız borcu direkt olarak anne veya babanız üzerine devredip siz kullanım sağlayabilirsiniz. Kartınızın yıllık kart ücreti olduğunu da belirtmeliyim.
Kredi kartım; Garanti BBVA Gold Trink.

Limit koymuştum karta. Birkaç Bin TL limiti var. Bana attırdılar tüm imzayı neden bilmiyorum.

Ayrıca kredi kartımla gelen zarfta kart limiti yazıyordu ama uygulamada karta 3 milyon TL'ye kadar limit belirleme hakkı tanındı bana. Bu çok tuhaftı ve anlamda veremedim. Eğer limiti annem belirlemişse neden kart aktive olduktan sonra benim dilediğim limiti ayarlama hakkım oluyor? Bu saçma değil mi?

Yani annemin istediği limit değilde, uygulamaya kart limitini örneğin 50.000 TL diye belirleseydim, bu kabul mu olacaktı? Çünkü max limit 3.000.000 TL şeklinde görünüyordu.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Autistic Boy söylenildiği gibi, 3 milyon TL'ye kadar limitinizi arttırabilirsiniz lakin kartı aldıktan sonra sizin limitinizi belirlemenizi istiyorlar. O kadar limit ile işiniz pek olacağını sanmıyorum, ayrıca otomatik ödeme talimatı verip veremeyeceğinizi sormuşsunuz; evet verebilirsiniz. Bankalar özellikle size ödeme talimatı vermenizi isterler.

@Autistic Boy söylenildiği gibi, 3 milyon TL'ye kadar limitinizi arttırabilirsiniz lakin kartı aldıktan sonra sizin limitinizi belirlemenizi istiyorlar. O kadar limit ile işiniz pek olacağını sanmıyorum, ayrıca otomatik ödeme talimatı verip veremeyeceğinizi sormuşsunuz; evet verebilirsiniz. Bankalar özellikle size ödeme talimatı vermenizi isterler.
Annemin banka hesabına yapabiliyor muyum bu işlemi peki? Çünkü annem o amaçla aldı kartı bana iyilik yapmak için. O ödeyecek her şeyi yani ama otomatik olursa beladan korunuruz.

Otomatik talimat diye birşey buldum ama aradığım şeyi sunmuyor Garanti BBVA uygulaması.

Şöyle şeyler çıkıyor: Kurum Tipi seçimi; Doğalgaz, elektrik, su, telekomünikasyon ve diğer kurumlar. Bunlar sadece belirli kurumlara otomatik talimat sağlıyor. Benim istediğim ise kartı istersem yemek siparişi, elektronik sipariş, herhangi bir siteden yaptığım alışverişler farketmeksizin, kartı sadece karta gelecek olan borçlar ilgilendirecek ve Garanti BBVA, bu borçları otomatik olarak annemin banka hesabından kesmesi gerekecek. Böyle bir sistem yok mu?

Annemin banka hesabına yapabiliyor muyum bu işlemi peki? Çünkü annem o amaçla aldı kartı bana iyilik yapmak için. O ödeyecek her şeyi yani ama otomatik olursa beladan korunuruz.
Anneniz ödeyecek ise kendisinin banka hesabı ile yapmanıza gerek yok sizin hesabınızı direkt kendi ödeyebilir. Otomatik verebilirsiniz tabii, şunu da belirtmeliyim kartınızın yıllık kart ücreti bulunuyor bilmiyorsanız diye iletmek istiyorum. Keşke size ek kart çıkartsaydı çok daha rahat ederdiniz.

678,50 TL bir yıllık kart ücretiniz bulunuyor.

Anneniz ödeyecek ise kendisinin banka hesabı ile yapmanıza gerek yok sizin hesabınızı direkt kendi ödeyebilir. Otomatik verebilirsiniz tabii, şunu da belirtmeliyim kartınızın yıllık kart ücreti bulunuyor bilmiyorsanız diye iletmek istiyorum.

678,50 TL bir yıllık kart ücretiniz bulunuyor.
Evet, onu da annem ödemesi gerekiyor mantıken.

Evet, onu da annem ödemesi gerekiyor mantıken.
Problem olacağını sanmıyorum, anneniz her şeyi düşünmüş ayarlamıştır. Ödemeleri de kendi yapar, kartınızı kullanım sağlayabilirsiniz. Gold Trink kartın bir diğer güzel özelliği 2.000 TL'yi geçtikten sonra %50 bonus kazanıyorsunuz. Yani harcadıkça bonus alıyorsunuz, araştırmışsınızdır diye düşünüyorum bunları.

Problem olacağını sanmıyorum, anneniz her şeyi düşünmüş ayarlamıştır. Ödemeleri de kendi yapar, kartınızı kullanım sağlayabilirsiniz. Gold Trink kartın bir diğer güzel özelliği 2.000 TL'yi geçtikten sonra %50 bonus kazanıyorsunuz. Yani harcadıkça bonus alıyorsunuz, araştırmışsınızdır diye düşünüyorum bunları.
Evet ama çok az bir çerezlik para sanırım. Bana 2.75 TL gibi bir şey gelmişti.

2000 TL ve üzeri harcamalara 200-300 TL bonus verse, harbi güzel olurdu orası ayrı.

Evet ama çok az bir çerezlik para sanırım. Bana 2.75 TL gibi bir şey gelmişti.
Alışverişe göre bu tutar değişebilir, değişiklik gösterebilir.

Sormak istediğiniz başka husus olursa iletebilirsiniz, müsait olduğum vakit cevaplama sağlayabilirim.

Sağlıklı ve güzel günler dilerim.

Sormak istediğiniz başka husus olursa iletebilirsiniz.

Anneme danışayim tekrar, teşekkür ederim.

Sormak istediğiniz başka husus olursa iletebilirsiniz.

Amazon üzerinden 3099 TL'lik 3 ay taksitli şekilde Samsung 870 EVO 1 TB SSD almıştım kartla, bilginize.

Yeni konular

Geri
Yukarı