Garanti BBVA hesabından habersiz 250 TL para çekildi

680486

Femtopat
Arkadaşlar bugün itibarıyla garanti hesabımdan 250TL para çekildi cuntes.com diye bir siteden. Otomatik ödemem bile yok parayı çekerken direkt çekmiş SMS geldi öyle fark ettim nedir bu? Parayı nasıl geri alabilirim? Hiçbir iznim yokken SMS bile gönderilmeden param çekilmiş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bugün itibarıyla garanti hesabımdan 250TL para çekildi cuntes.com diye bir siteden. Otomatik ödemem bile yok parayı çekerken direkt çekmiş SMS geldi öyle fark ettim nedir bu? Parayı nasıl geri alabilirim? Hiçbir iznim yokken SMS bile gönderilmeden param çekilmiş.
Bizden de çekilmişti bir hafta önce ama site çekmemiş, borçtan dolayı ödenmiş garip bir olaydı. Bu süreçte bankamızın müşteri hizmetleri çok yardımcı oldu, en isterseniz garanti müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz, bilgi veriyorlardı.

Kredi kartı mı banka mı?
banka hocam

Hesabınızı kullanıma kapayıp bankayı arayın, işlemi sizin yapmadığınızı ve sizde izin alınmadığını söyleyin. İade edeceklerdir.
yaptım ama 60 güne kadar bulur diyor ben 60 günmü bekleyeceğim sırf benim iznimin dışında gerçekleştiği için?

Bizden de çekilmişti bir hafta önce ama site çekmemiş, borçtan dolayı ödenmiş garip bir olaydı. Bu süreçte bankamızın müşteri hizmetleri çok yardımcı oldu, en isterseniz garanti müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz, bilgi veriyorlardı.
18 yaşından küçük olduğum için işlemler görünmüyor dedi hocam

O zaman bankayı aramanız gerek maalesef.

Yaptım ama 60 güne kadar bulur diyor ben 60 günmü bekleyeceğim sırf benim iznimin dışında gerçekleştiği için?

Garantinin yavaşlığıyla evet. Dua edin daha da uzamasın. Her işi son gün yapıyorlar ve müşteriyi uğraştırıyorlar inanılmaz rezil bir banka

El ele verip bu adamları zengin edelim o zaman. Kimse hakkını aramasın.(!)
Ben parayı geri almasın hakkını aramasın demedim.
hocam gözüm az parada çok parada değil beni sinirlendiren şey iznimin dışında çekilmesi
Tamam hocam şikayetçi olun? Sinirinizi anca hırsızdan çıkarabilirsiniz. Bankayada kızabilirsiniz benden izinsiz nasıl para çıkışına izin veriyorsunuz diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı