Garanti BBVA otomatik vergi ödeme var mı?

Autistic Boy

Kilopat
Makaleler
24
Merhaba. Garanti BBVA otomatik vergi ödeme var mı? Kredi kartım Gold trink. YouTube'dan alacağım paraların vergilerini otomatik talimat vermem mümkün mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
@Autistic Boy dostum ben de YouTube kanalım için sosyal medya istisna belgesi aldım. Ardından üç ay boyunca BAĞ-KUR sigorta girişim yapılmış. 20 bin TL borç çıktı, daha YouTube'tan cebime bir kuruş girmedi. Velhasıl, şu anda bir işte çalışıyorsan BAĞ-KUR sorununu düzeltebilirsin ancak işin yoksa da başkasının üzerinden başvur.

@Autistic Boy dostum ben de YouTube kanalım için sosyal medya istisna belgesi aldım. Ardından üç ay boyunca BAĞ-KUR sigorta girişim yapılmış. 20 bin TL borç çıktı, daha YouTube'tan cebime bir kuruş girmedi. Velhasıl, şu anda bir işte çalışıyorsan BAĞ-KUR sorununu düzeltebilirsin ancak işin yoksa da başkasının üzerinden başvur.
Hiç mesleğim olmadı, 24 yaşındayım. Tek isteğim YouTube'daki videolarımdan bana ne kadar kazanç geliyorsa bunların benim kredi kartıma girmesi ve vergilerin de tamamen otomatik ödenmesi. Bunun dışında herhangi bir beni yoracak derde sokacak birşey olmamalı. İsteğim oldukça sade ve basit.

Yeni konular

Geri
Yukarı