Banka/Kart Garanti BBVA’lı Olana 200 TL Harcamaya 200 TL Bonus

• Konuyu başlatan Tim
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 2B

Tim

Zettapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
25
Yer
Stockholm
Yeni müşteri olup Paracard veya kredi kartı aldıktan sonra 200 TL harcarsanız 200 TL bonus veriliyor.

15 senedir Garanti müşterisiyim. Bana da 1500 TL'lik harcamaya 25 kuruş veriyor.
Bonus American Express iyi kazandırıyor aslında. Markette, restoranda ve akaryakıtta sabit %1 veriyor. Üzerine bir de kampanyalar var. Tabii ki Maximum’un mobil temassız ödemeye %5 ve her 200 TL market harcamasına 20 TL gibi kampanyalarıyla yarışamıyor.

Benim zamanım geldi çekilin ulenn. Aa dur bir şey var. Ben 200TL harcayacağım eyvallah sonra bir 200TL daha bonus olacak. Ben bunu ön ödemeli karta yükleyebiliyor muyum?

Normal 200TL harcamayı ön ödemeli karta yüklemede sayılıyor mu? Şok üzerinden Ininal'e yükleme olarak yapıldığında. O zaman ben paranın bugunu bulurum çünkü. @Tim lütfen cevaplar mısın sorumu? Eğer oluyorsa alacağım ben çünkü.
Aslında direk şok market harcaması yaptığımda bu kampanya geçerli oluyor mu şekilde sorsam soruyu daha makul olur bence.

Son düzenleme:
15 senedir Garanti müşterisiyim. Bana da 1500 TL'lik harcamaya 25 kuruş veriyor.
Garanti, pasif müşterilere ayrıcalık tanıyor. Kartı hiç kullanmadığınızda inanılmaz iyi kampanyalar sunuyor. Bana da 1000 lira harcamaya 10 lira bonus gibi kampanyalar geliyor, çünkü aylık ortalama harcamam 4.000-5.000 ₺ arası değişiyor.

Geri
Yukarı