Garanti belgesi olmayan Monster Pusat K3 Pro klavyeyi iade etmek

CellatETO

Centipat
Daha fazla  
10/10/2021 tarihinde Monster Pusat K3 Pro isimli ürünü satın aldım ve son zamanlarda s tuşunun düzgün çalışmadığını fark ettim. İade edeceğim ama garanti belgesi yok. Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
İade alacaklarını sanmıyorum sonuçta 8 ay geçmiş ve kullanıcı hatası diyeceklerdir ki 8 aydır fark etmediysen büyük ihtimalle senin hatandır fakat garantiye göndermeyi deneyebilirsin lakin ücret çıkar mı bilemem.

İade alacaklarını sanmıyorum sonuçta 8 ay geçmiş ve kullanıcı hatası diyeceklerdir ki 8 aydır fark etmediysen büyük ihtimalle senin hatandır fakat garantiye göndermeyi deneyebilirsin lakin ücret çıkar mı bilemem.

Tamam garantiye göndereceğim. Fakat bunu daha önce hiç yapmadım. Rica etsem yardımcı olur musunuz?

Satın aldığınız yer ile iletişime geçmeniz gerekiyor onlar sizi yönlendirecektir eğer zaten kendileri gönderiyorsa sadece onlara teslim etmeniz yeterli olur.
Son bir şey daha soracağım. Fatura da gelmedi bana ama ödemeniz ve siparişiniz alındı diye bir mail geldi. Maili fatura yerine kullanabilir miyiz?

Arkadaşlar müşteri hizmetleri ile görüştüm. Tamir edilebilecekse tamir edileceğini eğer edilemeyecekse değiştirileceğini söylediler.
Garanti belgesi veya faturaya gerek yokmuş.
Sadece kutu içine ürün arızası adres ve telefon numarası yazdım. Yardımcı olanlara teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı