İncehesap'tan garanti belgesi olmadan kulaklık nasıl iade edilebilir?

furkanevn

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Ben İncehesap'tan kulaklık aldım ve kutusu kayıp garantisi var mıydı kutuda hatırlamıyorum ama İncehesap'ta kulaklığı temin ettiğim hesabım duruyor ve o hesaptan kulaklığı aldığıma dair fatura var. Acaba Online garanti olarak göze alınır mı? Alınırsa da nasıl garantiye yollayacağım? Önemli olan ilk sorum 2.sorumu ben araştırdım. Az çok biliyorum yine de yardımcı olursanız mutlu olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben İncehesap'tan kulaklık aldım ve kutusu kayıp garantisi var mıydı kutuda hatırlamıyorum ama İncehesap'ta kulaklığı temin ettiğim hesabım duruyor ve o hesaptan kulaklığı aldığıma dair fatura var. Acaba Online garanti olarak göze alınır mı? Alınırsa da nasıl garantiye yollayacağım? Önemli olan ilk sorum 2.sorumu ben araştırdım. Az çok biliyorum yine de yardımcı olursanız mutlu olurum.

Müşteri hizmetlerini arayıp konuyu anlatabilirsiniz, aynı şekilde mailde atabilirsiniz. En doğru cevabı onlar verecektir. Arkadaşım İtopya'dan bir ürün aldığında sadece faturasıyla gidip onarım vs. yaptırtıyordu. Sadece fatura geçerli olur diye düşünüyorum.

Kulaklığın kaç yıllık garantisi ve hangi distribütöre ait olduğuna bakmak için garanti belgesi gerekebilir. Ama ürünün seri kodundan bu bilgilere ulaşılabiliyor. O yüzden fatura ile işlem yapabilirler. Fakat kutu olayı sıkıntı bir durum. Para iadesi söz konusu olacaksa eksiksiz olarak ürünü isteyebilirler.

Garantiye göndermek için kulaklığı direkt distribütör firmaya gönderebilirsiniz. Bilgileri onlar verir. En iyisi önce İncehesap ile iletişime geçmek.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı