Garanti BES parası nasıl alınır?

ildewild

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Tekniker
Selam, çalıştığım yer Garanti Bankası'yla anlaşmalı. 2 senedir çalışıyorum. 4 aydır da.
Bireysel emekliliğe benden aylık 300 lira kesiliyor. 1500 TL para birikmiş. Benim de şu an bu paraya ihtiyacım var ekran kartı alacağım. Müşteri hizmetlerini aradım. 5 yıldan önce iptal ederseniz ödeme yapamayız dediler. Bunun bir hal çaresi var mıdır? Eğer yoksa iptal de etmeyeceğim ödeme de yapmayacağım. 5 yıl dursun orada 1500 lira.

6 aylık çalışmadan 500-600 lira kadar birikmişti geçen sene tam hatırlamıyorum. BES'i arayıp iptal ettirdim 1-2 günde yattı hesabıma. Detaylı bilgi için BES'i arayın.

Selam, çalıştığım yer Garanti Bankası'yla anlaşmalı. 2 senedir çalışıyorum. 4 aydır da.
Bireysel emekliliğe benden aylık 300 lira kesiliyor. 1500 TL para birikmiş. Benim de şu an bu paraya ihtiyacım var ekran kartı alacağım. Müşteri hizmetlerini aradım. 5 yıldan önce iptal ederseniz ödeme yapamayız dediler. Bunun bir hal çaresi var mıdır? Eğer yoksa iptal de etmeyeceğim ödeme de yapmayacağım. 5 yıl dursun orada 1500 lira.
0850 202 20 20 (Türkiye Emeklilik Sigortası) arayıp iptal ettirebilirsin.

Hocam bende de 4 aydan 650 TL birikti. Garanti Bankası 1000TL BES promosyonu veriyormuş. Sitesinde de yazıyor ama detaylarını bilmiyorum. Müşteri hizmetleri ile görüşmek lazım.

6 aylık çalışmadan 500-600 lira kadar birikmişti geçen sene tam hatırlamıyorum. BES'i arayıp iptal ettirdim 1-2 günde yattı hesabıma. Detaylı bilgi için BES'i arayın.
Hocam şimdi senin yaptığın otomatik katılım onu ben geçen sene iptal ettim paramı yatırdılar sonra tekrar başvurdum.

0850 202 20 20 (Türkiye Emeklilik Sigortası) arayıp iptal ettirebilirsin.
Deneyeceğim. Ben direkt bankayı aramıştım.

Son düzenleme:
Evet otomatik katılım yazıyor uygulamada iptal ettiğiniz gibi para geldi mi? bide promosyonu alabildiniz mi?
Benim bahsettiğim bes o değil ben onu çok önce iptal ettim. Tekrardan başvurdum şimdi paramı 5 yıldan önce çekersem vermeyeceğini söylüyor. Sizin bahsettiğiniz otomatik katılımda iptal ettiğimde param gelmişti. Promosyon gelmedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı