Garanti ekran kartından kaynaklı görüntü bozulması için ne yapar?

arasmaras

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI RTX3060 12GB
RYZEN5 5600
32GB RAM
MSI A520
MSI 550W
Ekran kartının her girişinde görüntü bozulması sıkıntısı yaratıyor. 1 HDMI ve 3 DisplayPort hepsinde yaşanıyor. Yarın garantisi için firmaya götüreceğim. Firma görüntü bozulması konusunda ne yaparlar? Parça değişimi mi veya aynı model ekran kartından mı verirler yoksa başka bir çözüm yoluna mı başvururlar bu konu hakkında fikriniz var mı? Yaşamış birisi varsa beni aydınlatabilir mi?

Ekran kartı chipsetinde problem var gibi duruyor, değişim olasılığı var; rebaling işlemi yapacağız derlerse istemeyin, randıman alamazsınız.

Rebaling işlemi derse değişimini talep etmem kabul edilir mi?

Rebaling işlemi derse değişimini talep etmem kabul edilir mi?

Bir de randıman ne oluyor pek bilgim yok bu konuda?

Yardımcı olur MSI, sizi mağdur etmezler merak etmeyin.

İtopya'dan aldım sistemi. İtopya firmasına götürdüğüm zaman garantisi olarak MSI firmasına mı götürülüyor?

İtopya'dan aldım sistemi. İtopya firmasına götürdüğüm zaman garantisi olarak MSI firmasına mı götürülüyor?

Bir de garanti süreci kaç gün sürüyor ortalama?

@GFYT

Son düzenleme:
21 gün servis süresi var yasal olarak.

Peki ben bu ürünü sistem olarak aldığım için İtopya mağazasına mı götüreyim yoksa MSI mağazasına mı? Satın aldığım yer İtopya mağazasıydı.

Peki ben bu ürünü sistem olarak aldığım için İtopya mağazasına mı götüreyim yoksa MSI mağazasına mı? Satın aldığım yer İtopya mağazasıydı.

Ve değişimi kabul ederler mi orası benim aklıma takıldı.

@GFYT bir de emin olamadım boşuna götürmeyim ekran kartını alta koyduğum fotoğrafta çıkan çizgi bir problem değil mi? Normalde olmayan bir şey.

1714231757721.png

Ve değişimi kabul ederler mi orası benim aklıma takıldı.

@GFYT bir de emin olamadım boşuna götürmeyim ekran kartını alta koyduğum fotoğrafta çıkan çizgi bir problem değil mi? Normalde olmayan bir şey.

Eki Görüntüle 2180150

Çizgiden kastınız nedir, anlayamadım. Sorun varsa İtopya'ya gönderin, onlar iletirler MSI servisine.

Geri
Yukarı