Banka/Kart Garanti limit artırmıyor

marfalla

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, banka 6 aydır sorunsuz kredi kartı borcumu ödememe rağmen limiti artırmadı. Bana başta bonkör olduğu söylendi, şu anlık bir bonkörlük göremedim. Akbank'ta 2 ayda limit artırımı sağlamışlardı çünkü.

Bonus Platinum kullanıyorum, verdikleri limit ₺10.000. Gelirim asgari olarak gözüküyor fakat asgarinin çok çok üstünde. Limit artırımı talebini de spamlamak istemiyorum. Sizce yükselir mi? Ne yapmamı önerirsiniz?

Merhaba, banka 6 aydır sorunsuz kredi kartı borcumu ödememe rağmen limiti artırmadı. Bana başta bonkör olduğu söylendi, şu anlık bir bonkörlük göremedim. Akbank'ta 2 ayda limit artırımı sağlamışlardı çünkü.

Bonus Platinum kullanıyorum, verdikleri limit ₺10.000. Gelirim asgari olarak gözüküyor fakat asgarinin çok çok üstünde. Limit artırımı talebini de spamlamak istemiyorum. Sizce yükselir mi? Ne yapmamı önerirsiniz?
Emin değilim ama galiba aynı anda iki banka limitleri uçuramıyor. Mesela Akbank maaşın 5-6 katı yaptıysa Garanti yapamıyor diye biliyorum.

Benim bildiğim gelir durumunuza göre bankalar limit artırımı yapıyorlar. Çoğu banka gelirinizi yüksek göstererek limit artırımı sağlıyor. Benim Kullandığım Akbank tahmini 3 ayda bir limit artırımı yaparken garanti yılda 1 kere limit artırımı yapıyor.

Merhaba. Eğer gelirinizi belgelemediyseniz, bankalar kendileri hesaplıyor. Hesabınıza para giriş-çıkışı yüksek değilse gelir belgesi iletmeniz faydalı olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı