Garantiden gelmiş EVGA 1080Ti alınır mı?

bsduman

Hectopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Merhaba ben bir kart alacağım, EVGA GTX 1080Ti SC2 modeli, Amerika'dan alınmış daha önce garantiye yollanmış sıfır olarak yenisi gelmiş. Faturası yok fakat sitede 3 yıl garanti kaydı varmış. Sizce bu kart alınır mı? Bir de ben bu garantiyi üstüme nasıl alacağım? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır, sitede kartım kayıtlı son adım olan parayı ödeme noktasına geldiğimde 4497 TL istedi. Amazon vb. sitelerde kurlar normalden daha yüksek zaten şu an 1 Dolar 5TL o sitede.
920 dolara geliyor tekrar hesaplayın. En son adımda TRY'ye dönüştürmeyin oradaki kur fazlasıyla yüksek, dolar ile alışveriş yapın bankanızın kuruyla 4200 TL civarına gelecektir.
Tamamını okumadan yazdım cevabı anladım şimdi, fakat bu firma EVGA'dan daha mı iyi garanti sunacak bana onu bilmiyorum EVGA direkt yeni kart yolluyor diye biliyorum fakat bu zaten garantiden gelmiş bir kart olduğu için bunun da yenisini yollar mı bilemem. Benim şüphem o konuda aslında.

Son düzenleyen: Moderatör:
3000-3500 arasına bulmuş olsanız tamam diyeceğim fakat 1080 Ti FTW3 modeli Amazon'da 4500 TL'ye geliyor. 300 TL için riske girmeye değer mi bilmiyorum.

Bana kalırsa ekran kartını amazondan almak en mantıklısı, fiyatlar ülkemize göre çoğu ekran kartında çok daha uygun. Yeni seriyi de bekleyebilirsiniz, çıkmasına çok kalmadı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı