Garantisi 3 Mayıs 2025'te biten MacBook Air daha önce kullanılmış mıdır?

Sam Bridges

Hectopat
Makaleler
2
Yer
İzmir
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, MacBook siparişim elime bugün ulaştı ancak bir sorun var. Garanti kısmına tıkladığımda 3 May 2025 tarihinde sonlanacağı yazıyor. Elimdeki MacBook daha önce kullanılmış mı? Üründe bir farklılık hissedemedim, paketleme gayet başarılıydı ancak bu konu kafamı karıştırdı. Çok teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nereden aldın cihazı?

Merhaba arkadaşlar, MacBook siparişim elime bugün ulaştı ancak bir sorun var. Garanti kısmına tıkladığımda 3 may 2025 tarihinde sonlanacağı yazıyor. Elimdeki MacBook daha önce kullanılmış mı? Üründe bir farklılık hissedemedim, paketleme gayet başarılıydı ancak bu konu kafamı karıştırdı. Çok teşekkürler.

Sıfır olan ürünlerde garanti tarihi aldığınız gün ile bittiği gün arasında en fazla 1 gün oynar mesela 23 Mart 2022 tarihinde bir Mac aldınız onun bitiş tarihi 23 ya da 24 Mart 2024 olması gerekiyor sanırsam sizin cihazınızı önceden açılmış nereden aldınız?

Bazen yanlışıklık oluyor Apple arayıp faturanızı mail olarak atın faturanızdaki satın alma tarihinden itibaren 2 yıl şeklinde düzelir yaani 1 Aralık 2025 olur bende iPhone 12 aldım satın alım tarinden 15 gün sonra garanti bitiyor olarak gözteriyor normal bir durum.

Merhaba, Apple'ı aradım ve sorunum çözüldü. İthal edildiği tarih giriliyormuş sisteme, arayınca 3 Aralık 2025'e tanımlandı garanti bitiş tarihi. Herkese çok teşekkürler.

Geri
Yukarı