Garantisi bitmemiş iPhone batarya değişimi

dogukan713

Hectopat
Daha fazla  
Vodafone Şubesinden aldığım iPhone'nin daha garantisi bitmedi arada bir siyah ekran oluyor ve açılmıyor. Ayrıca bataryas ıda sorunlu değişmesi gerek bunların hangisi garantiye giriyor bilgi verebilir misiniz ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Garantisi bitmemiş telefonu apple yetkili servis olmayan bir telefoncuda batarya değişimi yapılırsa garanti dışına girer.

Benimde telefonum donuyordu bataryasıda çabuk bitiyordu Pupa yetkili servise verdim 20 gün içinde değişim yaptılar benim telefonun 3.değişimi ne zaman versem değiştiriyorlar bende anlamadım :):LOL:
Telefonum İphone 6 16GB

Genelde fiziksel bir sorun olmadığı sürüce değişim yapmıyorlar batarya performansı bakımından apple müşteri hizmetlerini ara onlar bataryanın performans durumuna bakabiliyorlar ben dün aradım bana ayarlardan birşeyler yaptırdılar daha sonra bataryanızın durumu çok iyi toplamda 161 kere şarj etmişsiniz dedi yani bi sor istersen.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı