Garantisi olan Casper Laptop'un tamirine ücret isteniyor

Satın alırken garanti sözleşmesini imzalamıyorum. İnternetten aldıysam sadece GittiGidiyor vs. nereden aldıysam oranın sözleşmesini imzalıyorum ayrıca imzalasam bile itiraz etme hakkım var. Hukuk ve Adalet okuyorum.
Rüyanda mı okuyorsun kardeşim? Mesafeli satış sözleşmesi diye bir şey var, bilmem biliyor musun; anlayacağın elle ıslak imza atmana gerek yok. Kapak kırılması kullanıcı hatası, itiraz etme hakkı olması sonucu değiştirmeyecek. Aynı anda hem seri katil hem terörist, sapık ve vatan hainliğinden hüküm giymiş bir kişi de her bir suçta şahitler ve deliller olmasına rağmen karara itiraz edebilir ama hükmü değiştirebilir mi buna bakmak lazım. Bir de üniversite ve bölümünü söyler misin tam. 2 yıllık okuyorsun herhalde. Çünkü normali hukuk diye geçer de sadece.

Rüyanda mı okuyorsun kardeşim? Mesafeli satış sözleşmesi diye bir şey var, bilmem biliyor musun; anlayacağın elle ıslak imza atmana gerek yok. Kapak kırılması kullanıcı hatası, itiraz etme hakkı olması sonucu değiştirmeyecek. Aynı anda hem seri katil hem terörist, sapık ve vatan hainliğinden hüküm giymiş bir kişi de her bir suçta şahitler ve deliller olmasına rağmen karara itiraz edebilir ama hükmü değiştirebilir mi buna bakmak lazım. Bir de üniversite ve bölümünü söyler misin tam. 2 yıllık okuyorsun herhalde. Çünkü normali hukuk diye geçer de sadece.
Dokuz eylül üniversitesi. D.E.Ü. Hukuk Fakültesi Adalet Meslek Yüksekokulu. Evet 2 yıldır okuyorum. ve sınavda çıkıyor bu sorular. Sözleşmeyi istersen imza istersen video kayıtlı bir şekilde onayla yinede itiraz etme hakkı bulunmaktadır.

Dokuz eylül üniversitesi. D.E.Ü. Hukuk Fakültesi Adalet Meslek Yüksekokulu. Evet 2 yıldır okuyorum. ve sınavda çıkıyor bu sorular. Sözleşmeyi istersen imza istersen video kayıtlı bir şekilde onayla yinede itiraz etme hakkı bulunmaktadır.
Ben itiraz edemez demedim ki arkadaşım, bugün değil de yarın boş ve sakin kafayla bir daha okuyun yazdığımı.

Sana sağlam vermişler kırık göndermişsin garantiye benim hatam mı olacak? Şikayet olması senin hatan olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Madem kalitesiz parça diyorsun o zaman almayacaksın eşyayı. Mantığının ne kadar saçma olduğunun farkında mısın? Babam, kardeşim 3 kuzenim dahil tam hukukçu bir aileden gelerek söylüyorum: kırık kapaktan dolayı THH sizin lehinize asla karar vermez. Başka bir durum varsa açıkla yardımcı olalım diyorum sen abuk subuk yorum yapıyorsun. Peki senin dediğin olsun diyelim kırmayayım seni ama şikayetin boşa çıktığında anlarsın kimin hatası olduğunu.(Tabii kapak sorunu için söylüyorum ayrı bir teknik arıza varsa o başkadır)
kardeşim ben şikayeti demiyorum. Ben sana diyorum oranın kırılması nasıl kullanıcı hatası oluyor açıkla bana nasıl yapabilirim sence? Söyle bana sana haklı diyeyim ben şikayet konusuna bir şey demiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı