Garantisiz PlayStation 5 alınır mı?

AYAZZ

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba bir tanıdığım dubaiden PS5 getirecek 12.500 TL civarına denk geliyor türkiyedekilerle arasında 5 bin TL fark oluyor sizce sırf garanti için bu kadar para verilir mi 2 sene sonra bitecek sonuçta burada tanıdığım da var herhangi bir arıza durumunda bırakabileceğim sizce ne yapmalıyım?

Arasında 5bin TL farkın olduğu PlayStation'lar yurt dışı ve garantisi burada geçmeyen PlayStation'lar hocam, mağazadan alıyorsanız mağaza kendisi garanti veriyor o da en fazla 1 sene. Aradaki farka değeceğini hiç sanmıyorum. Bende ya Güney Kore'ya da Almanya'dan yakın zamanda alacağım bir tane. Bence o fiyata alınabilir.

Ben olsam Series X alırım bu piyasa ama PS5 de alınır dil desteğini araştır, sonra gamepad al yanına mutlaka.

Zamanında ithalatçı garantili PS4 slim almıştım. 2 seneden fazla kullandım ve hiçbir sorun yaşamadım. Teknoloji biraz şans işi ama bence alınır.

Sony Türkiye ile görüştüm faturası ve garantisinin mağaza tarafından verildiği durumda 1 sene Türkiye de garanti sunuyorlarmış teşekkür ederim.

“Mağaza tarafından” derken hocam? Bunu biraz açabilir misiniz? Yurt dışındaki Sony mağazasından alınırsa mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı