Garantisiz telefon alınır mı?

TheEfso

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba,
İnternette 2500TL olan Xiaomi Redmi Note 8'i birinden 1550TL'ye buldum fakat garantisi yokmuş ve orijinal malzemeli kutuymuş sizce almalı mıyım?
Almamalıysam nereden almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,
İnternette 2500TL olan Xiaomi Redmi Note 8'i birinden 1550TL'ye buldum fakat garantisi yokmuş ve orijinal malzemeli kutuymuş sizce alınır mı?

3 Yıl garantili iPhone 6 kullandım. Garantinin hiç yararını görmedim. Sadece şarj aletimi ücretsiz değiştirmişlerdi o kadar.

Başka telefon olsa alınırdı ama Redmi Note 8'de Ghost screen sorunu var, olursa değişim yapamazsınız ve degişim için ücret ödersin.

Merhaba,
İnternette 2500TL olan Xiaomi Redmi Note 8'i birinden 1550TL'ye buldum fakat garantisi yokmuş ve orijinal malzemeli kutuymuş sizce almalı mıyım?
Güvenilirse al. Garantinin ne hayrı olmuş ki bizim ülkede? Ama 2500 TL'e olan telefonu 1500'e veriyorsa kesin bir halt vardır, belki ilk bakışta fark etmezsin ama ROM yükleyip silmiş, sensörleri bozmuş olabilir. Onların tamamını kontrol et alırken.

Güvenilirse al. Garantinin ne hayrı olmuş ki bizim ülkede? Ama 2500 TL'e olan telefonu 1500'e veriyorsa kesin bir halt vardır, belki ilk bakışta fark etmezsin ama ROM yükleyip silmiş, sensörleri bozmuş olabilir. Onların tamamını kontrol et alırken.
Sensörleri kontrol etmeyi biliyorum ama ROM nasıl kontrol ediliyor?
Başka telefon olsa alınırdı ama Redmi Note 8'de Ghost screen sorunu var, olursa değişim yapamazsınız ve degişim için ücret ödersin.
Telefonu almadan kontrol edilebilirim. Ghost screen nasıl anlaşılır?

Yeni konular

Geri
Yukarı