Garantiye göderilen ekran kartı değiştirildi

MashroomWar

Hectopat
Daha fazla  
2 Eylül'de İncehesap'tan aldığım sistemi görüntü gelmemesi şikayetiyle garantiye yolladım 25 Eylül'de garantisi bitiyordu.
Bugün telefona baktığımda RX 570 8 GB olan ekran kartımı RX 6600 ile değiştirmişler.(ücret talep etmediler)benim bildiğim kadarıyla 20gün geçerse tamir masrafları onların oluyor sizce normal mi?(kargoda şu an bilgisayar 1-2 güne) elime ulaşacak.
Kısaca sorum şu bozuk kart göndermezler değil mi?

2 Eylül'de İncehesap'tan aldığım sistemi görüntü gelmemesi şikayetiyle garantiye yolladım 25 Eylül'de garantisi bitiyordu.
Bugün telefona baktığımda RX 570 8 GB olan ekran kartımı RX 6600 ile değiştirmişler.(ücret talep etmediler)benim bildiğim kadarıyla 20gün geçerse tamir masrafları onların oluyor sizce normal mi?(kargoda şu an bilgisayar 1-2 güne) elime ulaşacak.
Kısaca sorum şu bozuk kart göndermezler değil mi?

Yok hocam. Hayırlı olsun.

Hayırlı olsun, çok daha üst segment bir ekran kartıyla değişim yapmışlar herhangi bir ücret talep edilmez içiniz rahat olsun.

RX 6600 iyi olmuş. Ayrıca, oyunlarda FPS'i sınırlarsanız kartın ömrünün kısa olmamasına katkısı olur. Mesela ben hikayeli oyunlarda 60 FPS'e sınırlıyorum. Rekabetçi oyunlarda 120'ye sınırlıyorum çünkü HDMI kablom benim monitörde en fazla 120 Hz verebiliyor. Dishonored 2 gibi optimizasyonu berbat oyunları oynamıyorum ama eğer oynarsam en düşük ayarlarda oynuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı