Garantiye gönedrilen Razer mouse iade ediniz diyorlar

Creax31

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 2600.

16 GB RAM 2666 Hz.

Asus Rog Strix RX 570

ASUS Prime A320M-F
Merhaba arkadaşlar. Herkese kolay gelsin. Öncelikle iyi Sosyaller. Bende Razer Viper Mini vardı. Tekerleği tam çalışmıyordu. Yukarı kaydırıyorum kendiliğinden aşağıya falan kaydırıyordu. Öyle bir şey işte. Neyse. Garantiye gönderme kararı aldım. Gönderdim garantiye. Bu ayın 6'sında onların eline ulaştı ve bu zamana kadar hiç geri dönüş gelmedi. Bende garanti firmasının sitesine girip bakayım dedim. Bakınca bana biraz saçma geldi "iade ediniz" yazıyordu ve anlamadım.
O fareu ben zamanında 350 TL'ye aldım. Şu anda 1.2K falan. Yani iade etsek nasıl alacağız? Hadi onu geçtim iade nereden çıktı? Yani yarın arayıp detaylı bilgi alacağım. Şu anda net bir şey yok ama fotoğraf ekliyorum alta. Ne yapmam lazım tam olarak?

1697645183699.png

Merhaba arkadaşlar. Herkese kolay gelsin. Öncelikle iyi Sosyaller. Bende Razer Viper Mini vardı. Tekerleği tam çalışmıyordu. Yukarı kaydırıyorum kendiliğinden aşağıya falan kaydırıyordu. Öyle bir şey işte. Neyse. Garantiye gönderme kararı aldım. Gönderdim garantiye. Bu ayın 6'sında onların eline ulaştı ve bu zamana kadar hiç geri dönüş gelmedi. Bende garanti firmasının sitesine girip bakayım dedim. Bakınca bana biraz saçma geldi "iade ediniz" yazıyordu ve anlamadım.
O fareu ben zamanında 350 TL'ye aldım. Şu anda 1.2K falan. Yani iade etsek nasıl alacağız? Hadi onu geçtim iade nereden çıktı? Yani yarın arayıp detaylı bilgi alacağım. Şu anda net bir şey yok ama fotoğraf ekliyorum alta. Ne yapmam lazım tam olarak?

Eki Görüntüle 1981932
Değişim talep edin.

Merhaba arkadaşlar. Herkese kolay gelsin. Öncelikle iyi sosyaller. Bende Razer Viper Mini vardı. Tekerleği tam çalışmıyordu. Yukarı kaydırıyorum kendiliğinden aşağıya falan kaydırıyordu. Öyle bir şey işte. Neyse. Garantiye gönderme kararı aldım. Gönderdim garantiye. Bu ayın 6'sında onların eline ulaştı ve bu zamana kadar hiç geri dönüş gelmedi. Bende garanti firmasının sitesine girip bakayım dedim. Bakınca bana biraz saçma geldi "iade ediniz" yazıyordu ve anlamadım.

Eki Görüntüle 1981932

Direkt iade edin demesi tuhaf. İade değişim raporu verilir normalde kullanıcı tercih eder. Yarın arayıp bir sorun.

Eki Görüntüle 1981932
Teknisyen bu 5 dk içinde nasıl bir işlem yapmış ki acaba, iade ediniz diyor yarın bir arayın bakalım ne diyecekler.

Teknisyen bu 5 dk içinde nasıl bir işlem yapmış ki acaba, iade ediniz diyor yarın bir arayın bakalım ne diyecekler.

Gerçekten hocam nasıl bir teknisyen ise bu ne hız. Şu an benim laptopum serviste 4 gündür inceleniyor. Bu teknisyen nasıl direkt karar vermişse tuhaf.

Gerçekten hocam nasıl bir teknisyen ise bu ne hız. Şu an benim laptopum serviste 4 gündür inceleniyor. Bu teknisyen nasıl direkt karar vermişse tuhaf.
Ayrıca teker ile ilgili sorun öyle sensörle bir alakası yok. Switch değişimi yapılsa çözülecek gibi duruyor. Firmanın biraz uyanıklığı herhalde. Garantiniz bitmediyse ki bitmemiş ürünün değiştirilemeyecek bir sorunu varsa size o ürünün değişimini sağlamak zorundalar. Aksi halde Tüketici Heyetine şikayet edebilirsiniz.

Ayrıca teker ile ilgili sorun öyle sensörle bir alakası yok. Switch değişimi yapılsa çözülecek gibi duruyor. Firmanın biraz uyanıklığı herhalde. Garantiniz bitmediyse ki bitmemiş ürünün değiştirilemeyecek bir sorunu varsa size o ürünün değişimini sağlamak zorundalar. Aksi halde tüketici heyetine şikayet edebilirsiniz.

Merhaba aradım sordum o raporla beraber aldığınız firmaya iletin onun elinde stok varsa değişim yapar yoksa iade yaparlar dediler.

Merhaba aradım sordum o raporla beraber aldığınız firmaya iletin onun elinde stok varsa değişim yapar yoksa iade yaparlar dediler.

Olması gereken o hocam aldığınız firmaya ulaşın stok varsa yapsınlar değişimi.

Aynı durumu ben de yaşadım Arena bilgisayar ile.

[email protected] adresine değişim belgesi numarası ile muadil ürün istediğinizi yazın ona göre muadil ürün gönderiyorlar.

Ben üstüne 280 TL gibi bir ücret vererek üst model aldım kendilerinden.

Olması gereken o hocam aldığınız firmaya ulaşın stok varsa yapsınlar değişimi.

Aynı durumu ben de yaşadım arena bilgisayar ile.

[email protected] adresine değişim belgesi numarası ile muadil ürün istediğinizi yazın ona göre muadil ürün gönderiyorlar.

Ben üstüne 280 TL gibi bir ücret vererek üst model aldım kendilerinden.

Hepsiburada üzerinden satıcıya yazınca Hepsiburada kendisi cevap verdi ve arena bilgisayardan isteyin değişimi dediler.

Geri
Yukarı