Garantiye verilen ürün farklı ürünle değiştirilmiş

OSAYİSAMUEL

Hectopat
Makaleler
12
Daha fazla  
Merhaba klavyemi arena bilgisayar teknik servisine verdim ürünün garantisi bitmiş olmasına rağmen servise aldılar. Bugün ise cerceveden durumu kontrol ettiğimde farklı bir ürünle değiştirildi yazıyor bu ne demek anlamış değilim.

indir (3) (1).png

Aynı klavyenin yenisi mi verecekler yoksa farklı bir klavye mi verecekler? Biri beni aydınlatabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı klavyenin yenisini verecekler büyük ihtimalle ama o kadar belirsiz bir cümle olmuş ki eş değer veya daha değerli bir klavye ile de değişim yapılmış olabilir.

Merhaba klavyemi arena bilgisayar teknik servisine verdim ürünün garantisi bitmiş olmasına rağmen servise aldılar. Bugün ise cerceveden durumu kontrol ettiğimde farklı bir ürünle değiştirildi yazıyor bu ne demek anlamış değilim.

Eki Görüntüle 1823008

Aynı klavyenin yenisi mi verecekler yoksa farklı bir klavye mi verecekler? Biri beni aydınlatabilir mi?

Eki Görüntüle 1823008

Sıfır olmayan ürün veremezler hocam.

Aynı klavyenin yenisini verecekler büyük ihtimalle ama o kadar belirsiz bir cümle olmuş ki eş değer veya daha değerli bir klavye ile de değişim yapılmış olabilir.
Hocam ama garantisi bitmiş gözüküyor ürünün niye bedavaya yenisini versinler ki.

Sıfır olmayan ürün veremezler hocam.
Hocalarım aradım müşteri hizmetlerini muhtemelen yenisiyle değiştirilmiştir dedi. Ama ücret isteyip isteyemediklerini sormadım telefon kapandı birden ücret istemezler herhalde değil mi sonuçta tamir için yolladım yenisini almak istesem garantiye vermezdim herhalde.

Garanti kapsamında yapılan işlemlerde ücret talep edilmez hocam, aksi durumu size belirtmeleri gerekir.

Yeni konular

Geri
Yukarı