Gardrops rezaleti

Ozinus28

Centipat
Daha fazla  
Merhaba iyi Sosyaller dilerim bugün size Gardrops adlı uygulamada yaşadığım rezaleti anlatmak isterim. Ben fat kasa Xbox One sahibiyim ve cihazı satmak istiyordum cihaz birkaç aydır sitelerde vardı ben ise yeni yıl gelmeden satmak için en azından elime 3000 lira gelsin diye cihazı 3000 liraya güncelledim fiyatı. Dolaptan bir adam 2500 olur mu dedi yok dedim sonra 2750 olur mu dedim, son fiyat 3000 dedim çok istiyorsan Gardrops'tan 3000 olur dedim.

Neyse adam olur dedi hesap adımı yazdım 3000'e ilan açtım adam bana almadan önce başka oyun var mı dedim bende var dedim. O da makul fiyattan verirsiniz onu da alayım dedi bende olur dedim ama farklı ilan açın dedi. O an işgillendim neyse adam aldı ama benim öylesine açtığım 16 liralık bir ilanıda aldı adama dedim o öylesineydi onu fiyat için mesaj atın diye o da neyse neyse dedi. Bana normalde 2900 lira gelmesi gerekirken 2800 lira gelecek yazdı neyse şimdi 2700 geldi hatta 2680 bir şey geldi bana sormadan fazladan indirim yapıldı. Uygulamayı ilk kez kullandığım için bilmiyordum sırf ayrı ayrı aldı diye 600 lira adama indirim vermişler beni uyarabilir di 220 liramdan oldum.

Son düzenleyen: Moderatör:
"dedi" & "dedim" karmaşası içinden çıkamadım ama ana temayı anladım.

Geçmiş olsun. Böyle uygulamalara nasıl güveniyorsunuz anlamıyorum.

"Dedi" & "dedim" karmaşası içinden çıkamadım ama ana temayı anladım.

Geçmiş olsun. Böyle uygulamalara nasıl güveniyorsunuz anlamıyorum.

Fark edemedim sinirden ne yazdığımı bende şimdi fark etim. Güveniyoruz çünkü bu ülkede eBay ya da öyle şirketler yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı