Gardrops satıcı iade kabul etmezse ne olur?

Seima

Femtopat
Daha fazla  
Gardrops'tan birkaç gün önce mouse aldım. Ürün dün bana ulaştı ancak sol tıkında algılamama problemi vardı. Bu sebeple iade talebi oluşturup satıcıya durumu bildirdim. Kendisi bana şehir dışında olduğu için iade talebini kabul etmeyeceğini söyledi. Sistem kabul ederse de gelir kargo şubesinde bekler bilmiyorum diye de ekledi. Ancak satıcı şubeden teslim almadığı sürece ben para iademi alabilir miyim? Ya da satıcı bekletip kabul etmediği halde benim iadem kabul edilir mi?
Direkt onaylanır da elimde patlar diye endişeliyim.

Biraz araştırma yaptım google üzerinde çok fazla senin gibi şikayetçi var. Kimse iade işlemi yapamamış gibi gözüküyor.

Bir bardak su için geçmiş olsun. Amaç niyet belli.

Her zaman hep elden yüz yüze alışveriş yapılmasından yanayım ve bunu öneririm kesinlikle.
Çok haklısınız aynı şeyin taraftarıyım ancak aldık bir kere..
Satıcı başka satışlarda gerçekleştirmiş memnuniyet yorumları var. Dolandırıcı olduğunu sanmıyorum ancak şu an ben mağdur olacağım sanırım..

Biraz araştırma yaptım google üzerinde çok fazla senin gibi şikayetçi var. Kimse iade işlemi yapamamış gibi gözüküyor.
Ben de hemen bakındım net bir cevap ve çözüme ulaşıp ulaşamadıklarına dair bir şey göremeyince buradan dile getirmek istedim. Satıcıya sabah tekrar yazacağım umarım anlaşabiliriz kendisiyle teslimat adresini değiştirebiliyorlardır heralde..

Gardrops'ta ürün hatalıysa kargo isteğini kabul eder fakat adam ürünü teslim almadan iade bitirmiyorlar diye biliyorum.

Eğer ürünü havale ile aldıysan geçmiş olsun. Ürünü aldığını onayladıysan da para adamın hesabına geçmiştir. Onaylamadan iade oluşturduysan bir şekilde paranı geri alabilirsin. Geçmiş olsun.

Hoparlör almıştım satıcı sorunsuz yazmıştı ama dip ses sorunu varmış iade ettim. Satıcı iadeyi almamış iade bana geri döndü ufak bir kargo parası ödemek zorunda kaldım fakat dolap uygulaması bana para iademi sağlamıştı.

Hoparlör almıştım satıcı sorunsuz yazmıştı ama dip ses sorunu varmış iade ettim. Satıcı iadeyi almamış iade bana geri döndü ufak bir kargo parası ödemek zorunda kaldım fakat dolap uygulaması bana para iademi sağlamıştı.
Hem ürün sana geldi hem de parayı mı iade ettiler ? 😄

Geri
Yukarı