Garip huylarınız var mı?

Bıçak ve çatal ile omlet yerken kendimi Testere Necmi gibi hissediyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir işi yapacağım zaman illaki kusursuz olmasını istiyorum. Bitirmeye yakında olsam ufak bir yamuklukta hemen bozup baştan başlıyorum. Oyun oynarken bile yapıyorum. Bütün görevleri kusursuz bitirmeliyim diyorum. Assassin'S Creed'e yan etkinlik olanlarak gelen ufak challenge beni deli ediyordu. İlakı %100 senkronizasyon sağlamalıyım diye kafayı yiyordum.

Uyumadan önce en az 3 saat yatakta debelenirim. Her türlü konuyu düşünürüm, kafamda tartışırım. En sonunda beynim yorgunluktan kendini kapatır. Seviyorum ama bu huyumu

Çatalın tava, yumurta tavası ve tabağa sürtmesinden ve o çıkan gıcırdama sesinden nefret ederim. Uykuya dalmam en az 1-1.5 saat sürer. En ufak sese uyanabilirim.

OKB hastalığından dolayı gün içerisinde ellerimi en az 50-60 kere sabunlarım. Dünyanın en kötü psikolojik hastalığı olabilir herhalde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…