Garip telefon takıntılarım

Böyle bir şeyin imkanı yok. Varsa bile milyarda bir. Telefonunuza virüs bulaşması için ilk önce "Chrome"a girip misal, APK yazmanız lazım. Sonra Toprak Koç'un kırdığı oyunlardan birisini indirmeniz lazım. Şansınıza o oyun dosyasında da virüs çıkması lazım. Takmayın kafanıza yani.
play store den bir şey indirirse diye takıntılıyım hocam kafayı yiyorum galiba
Hocam üslubu kötü olanları umursamayın. Bir hekim olarak bu düşüncelere kulak asmamanızı asarsanız ilerde gittikçe bu balonun büyüyeceği konusunda uyarmak isterim. Yapmanız gereken birçok sefer telefonu cebe bodoslama koymak :)
balon büyüdükçe büyüyor hocam 3 yıldır böyle

Play Store'den bir şey indirirse diye takıntılıyım hocam kafayı yiyorum galiba
😆 Güldürdün beni, çok yaşa. Telefonu cebine koymadan önce tuşuna basıp kapat, eğer çok tedbirli olmak istiyorsan ekranın tam kapandığından emin ol o şekilde koy cebine. Böyle şeyleri çok takıntı etmemek gerek, dışarıdan garip gözükebilirsiniz. Ayrıca Google Play'den indirilen her uygulama bir denetimden geçirilip kullanıcıya sunuluyor, virüs açısından sıkıntı olmaz. Ücretli uygulamaları indirmek için de bir sürü yere basmanız gerek, öyle cebin içinde olacak işler değil. Kafana takma, gerçekten.

😆 Güldürdün beni, çok yaşa. Telefonu cebine koymadan önce tuşuna basıp kapat, eğer çok tedbirli olmak istiyorsan ekranın tam kapandığından emin ol o şekilde koy cebine. Böyle şeyleri çok takıntı etmemek gerek, dışarıdan garip gözükebilirsiniz. Ayrıca Google Play'den indirilen her uygulama bir denetimden geçirilip kullanıcıya sunuluyor, virüs açısından sıkıntı olmaz. Ücretli uygulamaları indirmek için de bir sürü yere basmanız gerek, öyle cebin içinde olacak işler değil. Kafana takma, gerçekten.
hocam kontrol edip cebime koyuyorum ondan sonra kapattım mı ki diye takıntı geliyor lanet takıntı beynimi kemiriyor

Yeni konular

Geri
Yukarı