Garry's Mod birden ortaya çıkan siyah figür

İşletim sistemi
Windows 10

StreetMan

Hectopat
Birkaç gün önce arkadaşlarla Garry's Mod girmiştik şakalardan bir şey spawnlayıp zaman geçirmek için oyuna girdikten 10 dakika sonra aşağıdaki arkadaş belirdi.

20210910160548_1.jpg

Garry's Mod'un default oyunla gelen haritası olan gm_construct'ta oynuyorduk ve wiremod gibi birkaç gerekli mod dışında hiçbir mod kurulu değildi (playermodel falan yoktu hiç) başta ciddiye almadık 3 kişiydik içimizden birinin spawn ettiğini düşündük. Ama kimse spawn etmediğini söyledi ve haritayı temizlediğimizde de gitmiyordu. Bir süre sonra otomatik olarak bize bakmaya başladı hiç hareket etmemesine rağmen sonrada yok oldu o gün bir daha gözükmedi. Olaydan sonra ben tek başıma girdim oyuna bir şey denemek için ve tekrar belirdi harita yine gm_construct.

20210914161305_1.jpg

Yakınıma bir yere ışınlandı ardından biraz daha uzağa ışınlandı görebiliyordum sonra bir önceki gibi birden bana bakmaya başladı ve yok oldu bir daha da görmedim en azından fark etmedim.
Bu nedir? İlk defa böyle bir şeyle karşılaşıyorum modele bakacak olursak Gordon Freeman'a benziyor hev Suit'ten tanıdım. Oyunumda neredeyse hiç mod yok dediğim gibi farkında olmadan böyle bir şey yüklemiş olmama imkan yok. Topluluk sunucularına da girdiğim yok oradan yüklenmiş olamaz her girdiğimde karşıma çıkıyor bazen biraz geç geliyor bazen girer girmez ortaya çıkıyor. Bunun gibi bir şey yaşayan var mı hiç ilk defa böyle bir şey ile karşı karşıyayım böyle bir şeyin olabileceğini düşündüğüm en son oyun Garry's Mod'du. Ek olarak prop gibi bir şey değildi physics gun onu tutamıyordu. (Düzeltme 2. karşılaşmam ile arada 4 gün var oraya eklemeyi unutmuşum şimdi girip baksam yine çıkar herhalde.)

400 saat Garry's Modum var. İlk defa böyle bir şey oldu bug olduğunu düşünüyorum bende. Tetikleyen ne onu arıyorum gm_construct'ta yalnız başıma geziyorum.
Hl2 veya onunla alakalı bir şey indirdinizmi?
Hl2 ve Hl2 Episode One yüklü ama ondan kaynaklı böyle bir şeyin çıkması bana garip geliyor.

Ve evet tekrar karşıma çıktı physics gun ile tutmayı denedim etki etmedi tek başımaydım, sanırım ben Garry's Mod'u silip tekrar kuracağım 5 tane modum var sadece onları da silerim ve umarım bu siyah figürdür garip FPS düşmeleridir vs. onlardan kurtulurum yardımcı olmaya çalışan hepinize teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı