Garry's Mod murder oyununda haritalar çıkmıyor

Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, Garry's Mod'da murder oynamak için atölyeden abone oldum, oyunun ana ekranından murder seçiyorum fakat yeni oyunda haritalar çıkmıyor. Bunun sebebini bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Murder modunu seçtikten sonra sandbox var sağ altta. Oradan murder modunu seçip ekrana gelin. Yeni oyun başlat dedikten sonra ister eşler arası ister diğer seçenekleri sağ panelden seçin. Tekrardan sol tarafta murder kısmına basarak deneyin.

Murder modunu seçtikten sonra sandbox var sağ altta. Oradan murder modunu seçip ekrana gelin. Yeni oyun başlat dedikten sonra ister eşler arası ister diğer seçenekleri sağ panelden seçin. Tekrardan sol tarafta murder kısmına basarak deneyin.
Dediğinizi zaten yapmıştım yakındığım kısım haritaların ya da oyun modunun ekranıma gelmemesi.

Dosya Ekleri

• resim_2023-05-24_011426388.png
    resim_2023-05-24_011426388.png
    2,4 MB · Görüntüleme: 25
  • resim_2023-05-24_011441134.png
    resim_2023-05-24_011441134.png
    297,6 KB · Görüntüleme: 23
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoya bir bakın belki steam üzerinden bir şey yapmanız gerekiyordur. Bende böyle bir sorun olmuyordu çünkü.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoya bir bakın belki steam üzerinden bir şey yapmanız gerekiyordur. Bende böyle bir sorun olmuyordu çünkü.
Tamamdır teşekkürler, sorunun benim atölyemde haritanın olmamasından kaynaklı olduğunu fark ettim.

Geri
Yukarı