Çözüldü Garry's Mod Texture ve Direct X hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Efe Genç

Hectopat
Makaleler
4
Arkadaşlar öncelikle bir YouTube videosunda harita gördüm o videoda ki kişininde haritası çok düzgündü ve muhtemelen Direct X 12 olması lazım. (RTX 2060 ekran kartı var) benim ekran kartımda DirectX 12 ve aynı harita (Steam'den indirdim) ve klasik harita hatası yaşadım. Ayarlarda DirectX 9 gösteriyor ne yapmam gerek?
Ekran kartımın Direct X 12 olduğunun kanıtı:

1615802648250.png

Çözüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
CSS bu videoda güncellenmiş. Kusura bakmayın sizi çok uğraştırdım benim hatam. :facepalm:

Virüslerden dolayı indiremedim (Kaspersky sağ olsun).
Haritayı yapan kişiye ulaştım, sorunumu anlattım, yardımcı oldu (çözüldü). Teşekkür ederim yardımlarınız için.
CSS content kurmanız gerek.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

CS: Source varsa onu kurun.

Steam'de var mı? Ve yüklersem ban yeme şansım var mı? (Steam'den ilk defa oyun aldığım için bilmiyorum)

O arkadaşın attığı content'i indirip kurun. Texture sorunlarınız düzelecektir. O belgelerden sıkıntı çıkmaz merak etmeyin. Source dosyaları gerekiyor bazı bugların düzelmesi için. GMOD kültürüdür onları kurmak.

Geri
Yukarı