Oyun Gas Station Simulator 22.40₺

Makaleler
1
Daha fazla  
Dün oyunun DLC'si 85₺'den çıkmış. Muhtemelen indirimden sonra oyunun kendisi de zamlanacak. Şu anda 22.40₺. İlgilenenler kaçırmasın.

DLC almak isteyen varsa bayağı bir yenilik getirmiş diyebilirim. Dün akşamdan beri oynuyorum. Fiyat olarak 68 liraya aldım oyunun iki katı ama yapacak bir şey yok :D

DLC almak isteyen varsa bayağı bir yenilik getirmiş diyebilirim. Dün akşamdan beri oynuyorum. Fiyat olarak 68 liraya aldım oyunun iki katı ama yapacak bir şey yok :D
Bende almayı aklımdan geçiriyorum dünden beri de dlcsiz sarmaz diye bir endişem var alınır mı sence dlc olmadan ?

Bende almayı aklımdan geçiriyorum dünden beri de dlcsiz sarmaz diye bir endişem var alınır mı sence dlc olmadan ?
Oyunu daha önce oynamadıysanız zaten en az 20 saat oynarsınız. Yeni DLC şart değil yani. Ama ucuz olan 6 liralık yıkama istasyonunu almanızı tavsiye ederim.

arkadaşlar kısaca özetleyeyim oyunu;
Oyuna ilk başladığınızda trainer karşılıyor. Nasıl benzin alabilirsiniz, nasıl raf düzenleyebilirsiniz yerleri süpürmek gibi basit işlemler. Daha sonra kademeli olarak tamirhane açılıyor, raf düzenlemekten depomuz ağzına kadar dolduktan sonra eleman alıyorsunuz. 8 saat çalışıyor sonra parasını alıp yok oluyor. Eleman yanlış hatırlamıyorsam ya sadece benzin dolduruyor yada yer temizliyor yada sadece kasaya bakıyor siz seçebiliyorsunuz ama işlerin arasında koşturmaktan elemanı unutuyorsunuz. En curcuna vakitte benzin bitiyor siparişi veriyorsunuz ikmal aracı geliyor ama trafik tıkanıyor. Dükkanı kapattığınızda para kazanamıyorsunuz. Mekanikler çok mesela araba yarışı var ama vakit bulup oynayamıyorsunuz. Araç bagajlarını açıp eşya çalabiliyorsunız ama vakit yok arada çıkıp gelen mahalle çocuğu etrafı boyayıp gidiyor boyayı temizlemelisiniz yoksa itibar düşüyor. Tuvaletler temizlenmeli, benzinler doldurulmalı, araçlar tamir edilmeli, yerler süpürülmeli, kasaya bakılmalı, depoya gelen mallar istiflenmeli vs. iş çok vakit yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı