Gateron Switch vs Gateron Optical Blue farkı nedir?

Blue almanızı önermem bu arada. Alanlar memnun kalmıyor en iyisi Yellow.
Blue çok iyi bu arada, mekanikten iyi ses veriyor. Yellow da ayrı fena.;
Peki nasıl anlayabilirim optik mi pinlimi arkadaşım alıcak oyuzden ona söylemem gerek.
Klavyenin özelliklerinde yazar hocam, ayrı alacakken de internetten optical switch diye aratman yetiyor.

Optical yazar zaten orada detay vermezlerse hakkınız var itiraz etmeye. Gerekirse Banggood'dan almaya özen gösterin vergi çıkartmıyor + satın alım sonrası destek harikulade.
Banggood'un tek kötü yanı, bir sorun daha çıktığında genelde iplemiyorlar. Yani, yine yardım ediyorlar ama Aliexpress çooook daha iyi.

Klavyenin özelliklerinde yazar hocam, ayrı alacakken de internetten optical switch diye aratman yetiyor.

Banggood'un tek kötü yanı, bir sorun daha çıktığında genelde iplemiyorlar. Yani, yine yardım ediyorlar ama Aliexpress çooook daha iyi.
Vergi sıkıntısı var hocam orada :/.

Ürünü arkadaşım yurtdışından alıcak amazondan bilmiyorum ama AliExpress bana daha mantıklı geliyor çok fazla tür var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yellow sesi böyle. Arkadaşınıza önerin bence bunu.

Vergi sıkıntısı yok hocam. Alırken ödüyorsun zaten, o devir eskide kaldı :D

Fiyatı ne kadar? Ben olsam MK61 alırdım 1160TL şu an
AliExpress'de ödemede çıkıyor vergi Banggood'da Direkt Posta seçince sıkıntı çıkmıyor diye hatırlıyorum.

Linkini atma şansınız varmı amazondan varsa.
Amazonda yok hocam. Amazon'dan gelen ürünle Aliexpress'ten gelenin yeri aynı zaten. Site farklı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yellow sesi böyle. Arkadaşınıza önerin bence bunu.

AliExpress'de ödemede çıkıyor vergi Banggood'da Direkt Posta seçince sıkıntı çıkmıyor diye hatırlıyorum.
İkisi de aynı mantık zaten. Birinde fiyata dahil, birinde değil.

Geri
Yukarı