Gateway laptop fişe takılı olmasına rağmen şarj olmuyor

Yavuz7772

Centipat
Daha fazla  
Bilgisayar bu yaz amerikadan geldi yazdan beri bilgisayarı fişte takılı olmasına rağmen %0 yazıyor ve hiç dolmuyor bataryası bilgiaayara gömülü oldugu için birşey yapamıyorum bir bilgisayarcıya götürdüm eğer biz içinj açarsak garantiden çıkar dedi türkiyede de yetkili servis yok ne yapmalıyım bir çözümü var mı daha demin windows 11 e upgrade ettim.
Bilgisayar markası : Gateway
Model:GWTN156-7BK

Zaten Türkiye'de servisi yok ve garanti hizmetinden faydalanamıyorsunuz. Garantisi giderse bir problem olmaz bu yüzden. Amerika'ya gönderir, yaptırırım diyorsanız başka tabii.

Bilgisayar bu yaz amerikadan geldi yazdan beri bilgisayarı fişte takılı olmasına rağmen %0 yazıyor ve hiç dolmuyor bataryası bilgiaayara gömülü oldugu için birşey yapamıyorum bir bilgisayarcıya götürdüm eğer biz içinj açarsak garantiden çıkar dedi türkiyede de yetkili servis yok ne yapmalıyım bir çözümü var mı daha demin windows 11 e upgrade ettim.
Bilgisayar markası : Gateway
Model:GWTN156-7BK
Bende de Gateway JM30 UC78 serisi var ve pili ölü durumda. Pilsiz çalıştırmaktayım. Bu laptopa CMOS pili koymadıkları için şarjdan çeksem tarihi unutuyor kendini 2008'de zannediyor 😂

Yeni konular

Geri
Yukarı